Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek ha Jordan cipőt...

Szerintetek ha Jordan cipőt hordok, akkor muszáj kosarazni csapatszerűen? Sok helyen hallani, hogy ha Jordant hordasz kosarazz is jól, stb.

Figyelt kérdés
Kosarazni szeretek, meg minden viszont nem ilyen egyesülettel hanem barátok, ismerősök. Tudom, hogy mostanság felkapott a Jordan cipő, viszont akik ezeket hordják tényleg fogalmuk sincs, hogy konkrétan mi is az a kosárlabda. Én se azért venném mert menő, vagy mert sokan ezt hordják. Azért mert nekem tetszik és akiket hallgatok ők is ilyeneket hordtak és egyre jobban szeretnék velük azonosulni.

2017. dec. 13. 21:40
 1/2 anonim ***** válasza:

Nemhogy a kosarazásban, de kollektíven a labdajátékokban vagyok iszonyat szr, mégis eclipse-t hordok.

Nem szimpatizálok sem a nike-al sem Michael Jordan-el, csak tetszett a design.

2017. dec. 13. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nemhiszem. Én strandpapucsban szoktam kosarazni és jól meg. Mondjuk elég fura amikor mindenkinél 5ször hangosabban csattogok végig a pályán de nembaj.
2017. dec. 13. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!