Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hol lehet kapni ujjmerevítős...

Hol lehet kapni ujjmerevítős kapuskesztyűt?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy nemrég vettem decathlonban egy Reusch merevítős kesztyűt de hamar megadta magát. Bejártam sok plázát illetve boltot de csak junior méretben voltak merevítős kesztyűk (aminek a hüvelykujja is merevített.) Hol lehetne venni illetve rendelni (reális áron) ilyen kesztyűt?

2017. dec. 23. 13:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem SportDirect-ből van. Meg lehet a Sport Factory-ban is
2017. dec. 23. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Neztem SportDirectben de ott csak Sondico van es annak a huvelykujja nem merevitos :(
2017. dec. 23. 17:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Olyat ne, tesómnak eltörött benne a középső ujja, pedig az merevítős :D nekem is van Sondico-m, de csak mert abból a négyes akciós volt, és alá kellett íratnom a kedvenc kapusommal :P másra nem jó, de most kint van a falamon
2017. dec. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Akkor azt hiszem az kiesett a versenyből :D De esküszöm fél pestet bejártam pár hete és még a football factorban is csak juniorbol volt 1db merevítős...
2017. dec. 23. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!