Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Milyen eredményre számítotok...

Milyen eredményre számítotok a magyar csapattól a holnap kezdődő férfi kézilabda EB-n?

Figyelt kérdés

2018. jan. 12. 16:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Ugye azt mondtak hogy a cel az hogy 6 meccset sikeruljon jatszani szerintem sajnos csak 5 lesz ebbol bar nagyon remelem hogy tevedek. A Danok elleni jatekkal nagyjabol az 5 meccs van benne de egy merkozesbol nem lehet kiindulni nagyon elfaradtunk szerintem meg nem ertem hogy bartok miert jatszik ennyitt ujonckent es ha palyan van miert neki kell raloni mindent meg csaszar nem a regi es beallos jatekunk nem volt nagyon bar ha banhidi bent van minumum ket embert lekot bent es ancsin szelen valo jatszatasat nem ertem inkabb balogh akkor a szelen de nem en vagyok az edzo biztos van oka. A jovoben viszont jo lehet ez a csapat foleg egy ilyen jo edzovel es a jovoben lesz gyori matyas, faluvegi is ha lekai kioregedik es ha lesznek hasznalhato szelsoink a jovoben realis lehet a 6tol felfele helyezesek most csak 5 meccs a realis.
2018. jan. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!