Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Teniszben, ha kirepül a labda...

Teniszben, ha kirepül a labda a nézőtérre, akkor vissza kell dobni?

Figyelt kérdés
én azt gondolnám, hogy nem, de ma láttam egy ilyet és a kommentátorok azt mondták, hogy ez nem baseball, pedig ott és jégkorongban nem kell

2018. jan. 20. 11:15
 1/4 anonim ***** válasza:
70%

Teniszbe nem szokás. Ott a nézőket sz@rba se veszik. Nem tekintik szurkolóknak, csak a pénzük kell.

Maradj kussba, ne zavard a játékosokat hangoskodással, akkor merj köhögni is, ha nincs labdamenet vagy nem készülnek szervára.

2018. jan. 20. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
az szép
2018. jan. 20. 11:45
 3/4 anonim válasza:
Nem kell visszadobni mivel kb minden gémben labdát cserélnek. Egy labda 1-2labdamenetre jó max. A #1-es válaszolóhoz. Te szerintem még soha az éeltben nem teniszeztél :D A nézőket tisztelik a teniszezők, ezért dobkodják be sokszor a ruháikat, ütőiket és ezért osztogatnak aláírást a meccs után illetve nemtuodm Federer-t vagy Nadal-t Nézzted-e meccsek után mit szokott csinálni :D Közönség nélkül nem lenne pénzük ,ezért alap hogy nem veszik semmibe a nézőt. Az hogy kussba kell lenni telejsen jogos. Hatalmas odafigyelés kell a játékhoz.
2018. jan. 27. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Nem kötelező, de nagyon örülnek annak, ha visszaadják, mivel 9 game-t játszanak le ugyan azokkal a labdákkal. Amúgy meg azért kell csendben lenni, mert hatalmas koncentráció kell a játékhoz, amit hangzavarban nem lehet elérni
2018. márc. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!