Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » A debreceni tollaslabda...

A debreceni tollaslabda klubba lehet jelentkezni amatőrként, Úgyhogy egyszer én is versenyszerűen űzhessem ezt a sportot?

Figyelt kérdés

20 éves lány vagyok, a kedvenc sportom a tollaslabda. Most találtam erre a klubbra, láttam, hogy ott nagyon komolyan veszik és rendesen versenyekre is járnak.

Én hobbiból tollasozok nyáron általában mindennap. Jó lenne csatlakozni. Van rá lehetőség?

Aki esetleg oda jár vagy tud róla valamit bármilyen információt szívesen fogadok. :)



2018. febr. 1. 11:56
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha aktuális még, akkor jó hírrel szolgálhatok. Debrecenben is van olyan klub, ahol nem csak versenyzőket fogadnak. Facebook-on könnyen megtalálod, de ha további információ kell kérdezz bátran.
2020. jan. 1. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!