Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Megéri elkezdenem futsalozni?

Megéri elkezdenem futsalozni?

Figyelt kérdés
Imádok focizni, de sajnos nem sok lehetőségem van űzni, úgyhogy arra gondoltam elkezdenék futsalozni. Jól látok a pályán és alapvetően nem játszok rosszul, de technikailag azért van hova fejlődnöm. Sokat tudnék fejlődni ha elmennék futsalozni? Nem utálnának ki engem "béna új srácot"? Valamint így nem késő elkezdeni 17 évesen? Magamhoz képest szeretnék nagyon sokat fejlődni, nincsenek profi álmaim/terveim.

2018. febr. 15. 21:33
 1/1 anonim ***** válasza:

futsallal kapcsolatosan nem tudok mit mondani

én 17 évesen nagyon béna voltam, most 26 évesen jó játékos vagyok, igaz csak kispályázok.

és igen volt olyan, hogy kiutáltak, mint béna srácot, sosem passzoltak, aztán átmentem másik csapathoz.

most nagyon sokat vagyok játékban, tudom milyen helyzetben mit kell csinálni, de ez rohadt sok idő.

2018. febr. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!