Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek tegyek ennek...

Szerintetek tegyek ennek érdekében valamit?

Figyelt kérdés
Az iskolában (legalábbis a mi sulinkban) minden nap van tesi óránk , ebből 2 foci . Na most kérdezemén , h mégis miért a FOCI ?!?! Évfolyamtársaimnak kellett kérvényt írni , nem tudom minek , és ők is a focit írták . De bezzeg én halgassam a fiúktól , h nem tudok védeni meg balfÄsz vagyok stb stb. Én inkább szeretem a kosárlabdát , de felőlem kézi is lehet , csak ne foci . Véleményeteket kérem ! Nem én tehetek arról , hogy nem tudok focizni .
2018. febr. 17. 21:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Sem az iskola, sem a munkahely nem arról szól, hogy kedvedre tehetsz, amit akarsz. El nem hiszem, hogy a tanár rákényszerít és nem enged mást csinálni, sem azt, hogy nem bírod ki. De ha már most szembe mész mindenkivel, mert neked valamihez nincs kedved, nehéz élet vár rád. Szard le, majd iskola után kosarazol orrvérzésig.
2018. febr. 17. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Hülyék az osztálytársaid. Azt gondolják, hogy ügyesebb leszel attól, ha folyton beszólnak? Próbáld tanárral megbeszélni, hogy te a szertárban vagy más félreeső helyen erősíthess közben. (Vigyázz, könnyű ellustulni így, beszéljétek meg, hogy pontosan hány és milyen gyakorlatot fogsz csinálni. Ha ellógod, és lebuksz, te jársz rosszul a végén, mert újra fociznod kell majd.)
2018. febr. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!