Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Atletico Madrid vagy FC...

Atletico Madrid vagy FC Liverpool? Melyik csapatot választanátok?

Figyelt kérdés

Múlttól függetlenül

Írjatok véleményt a két csapatról!


2018. márc. 1. 16:52
 1/3 anonim válasza:

Nehéz összehasonlítani 2 olyan klubot, amely különböző bajnokságban és országban játszik. Egyik csapatot sem mondanám alapjáraton jobbnak vagy rosszabbnak. Viszont a Premier League egy sokkal érdekesebb, erősebb és szorosabb bajnokság, hiszen jóval több világhírű klub játszik ott.

A Liverpool csapatértéke a transfermarkt szerint 548m euró, az Atleticonak pedig 587m. Ebből is látszik, hogy a játékosok árainál olyan nagy különbség nincs, 1 kicsivel az Atletico állománya többet ér. BL-ben valószínűleg mindkét csapat jelen jelen lesz az elkövetkezendő években. Szerintem a Liverpool jelenleg érdekesebb, a Premier League miatt biztosan, több rangadót játszik, mint az Atleti. A spanyol bajnokságba szerintem annyira nagy izgalmak nincsenek, esetleg egy el classico. Ott a Real a Barca, Atleti meg néha-néha 1-1 feltörekvő csapat, amely épp jó és kb ennyi az a bajnokság. Az első helyért pedig maximum 3 csapat szállhat szembe.

A Premier League viszont jóval kiszámíthatatlanabb és izgalmasabb. Illetve az FA kupa és a Ligakupa is ott van, amiket azért Angliában elég fontosnak tartanak.

Szerintem a Liverpool jelen állás szerint érdekesebb, több rangadót játszik évente. Egyébként a 2 klub játéka meglehetősen hasonló.

2018. márc. 2. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Mindegyik top bajnokság másban jobb,mindegyiknek egyedi stílusa van,és az tény hogy a premier league az egyik legizgalmasabb bajnokság,de úgy érzem hogy ott már a pénz az úr.és az én szememben már elveszik az angol bajnokság igazi varázsa.De a Liverpool még nem vette át ezt a ˇpénz filozófiátˇ (szerintem),és igaz hogy megvették van Dijkot 75 millióért,de eladták Coutinhot a duplájáért,nyugodtan kifizethettek ennyit.Ha a top csapatokat nézzük akkor a Liverpool az a csapat aki önerőből próbál visszajutni oda ahová való,nem pénz által,Igaz,ők is igazolnak de kiket? Robertson,Mané,Salah.Karius,stb, nem top játékosnként érkeztek ide és mégis tudnak ilyen teljesítményt nyújtani.Szurkolókról pedig szerintem nem kell mit beszélni!!


Az Atletico az elmúlt 4-5 évben top csapattá avanzsált,úgy hogy szinte pénzt nem költött és ha költött is nem világsztárokra költötte.Ők tényleg szinte majdnem a semmiből értek a csúcsra.És Diego Simeone keze ebben nagyon benne van,hihetetlen amit át tud sugározni a játékosainak és az egész klubnak,azt az igazi szenvedélyt ami ő benne is benne van,és ettől olyan az atletico az atletico!És itt se semmik a szurkolók!


Tehát van közös a két klubban,de más más az életérzésük a szurkolóknak.


Erre a két csapatra mondják azt hogy egy életérzés nekik szurkolni.


Én is át szeretném érezni ezeket az érzéseket és ha valaki eltudná mondani azt hogy milyen érzés is ez nagyon megköszönném!!!


Természetesen Atletico és Liverpool szurkolók válaszait várom mert ők tudják a legjobban ezeket az érzéseket kifejezni, Persze írhat semleges szurkoló is,az ő véleményükre is kíváncsi vagyok!


Köszönöm a válaszokat! (Remélem lesznek is)

2018. márc. 3. 02:18
 3/3 anonim ***** válasza:
Liverpoolt Klopp jatekstilusa mindig is tetszett, dortmundban is itt is, de az atletico erosebb es eredmenyesebb focit jatszik.
2018. márc. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!