Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Miért vannak ki ennyire a...

Miért vannak ki ennyire a Real Madriddal a drukkerei?

Figyelt kérdés
Szerintem nagyon monoton focit játszanak és a játékosai sem valami szimpatikusak ( Casemiro pirosat sosem kap pedig megérdemelné) a meccsek java részében, kezeznek egy csomószor, rengetegszer megadják a lesgólt , mindig befújják a 11-est nekik. így én nem tudok úgy ránézni erre a csapatra, hogy a világ legjobbja segítenétek megérteni ? :D

2018. márc. 1. 18:42
 1/5 anonim ***** válasza:
31%
Kit tartasz akkor a legjobb csapatnak? Bajnokságba valóban nem megy a foci nekik de nézz BL meccset legutóbb PSG-t focizták le.
2018. márc. 1. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
67%
Hát, pillanatnyilag, szerintem sem ők a legjobbak. A bajnokságot és a kupát már elbukták és szerintem idén, a BL-t sem ők nyerik.
2018. márc. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
29%
Sorozatba harmadszorra elég nagy teljesítmény lenne nem gondolod???? :DD Buták vagytok.
2018. márc. 3. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#4: Persze, hogy nagy lenne, na és? Attól még nem lehetetlen. Másra meg már úgysem kell figyelniük(bajnokság, kupa).
2018. márc. 3. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Miért mi van a Barcelonával? Én speciel real madrid drukker vagyok de kedvelem a barcát. Ennek ellenére nekik is megadják a lesgólt suárez sem kap semmit a műeséseiért stb.
2018. ápr. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!