Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Stollár Fanny -nak van barátja...

Stollár Fanny -nak van barátja? (teniszező)

Figyelt kérdés
Kicsit lehet elvetemult kerdes de "atlagos" sracnak mennyi eselye lehet nala? :D gondolok itt arra h nem ebben a gazdag korben mozog, millios ruhakba, millios kocsikkal, es nem hires, se instagramm celeb :D

2018. márc. 4. 16:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nála valószínűleg 0. :D Pózolni jobban tud, mint teniszezni. :D
2018. márc. 4. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Elég fiatalon world 200 körül mozog egyesben, párosban world 100.

EZ a hajó már elment srác :D

2018. márc. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Hat igen valahogy sejtettem :D gondolom ilyen korokbe mozog nem nagyon erdekli ha valaki tiszta szivebol szereti, meg elviszi estleg kirandulni vagy vmi szep helyre :D sportkocsik, gucci cuccok meg a fullos ettermek gondolom jobban megfogjak :/ sajnos.. volt most "talalkoztam" vele eloszor eleg kozelrol lattam a pesti tornan ahogy melegit, jatszik stb es nagyon megfogott vmi benne.. ez van sajnos, bar remeny hal meg utoljara :D
2018. márc. 4. 23:25
 4/10 anonim ***** válasza:
néhány éve állítólag elég rossz kislányként viselkedett sokat cikkeztek róla, úgy, hogy lehet jobb is, hogy nincs esélyed nála:D
2018. márc. 5. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Az mit takar? :D mit csinalt?
2018. márc. 5. 17:36
 6/10 anonim ***** válasza:

tessék

[link]


am milyen volt ez a pesti wta?

2018. márc. 6. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Azt nem lehet tudni hogy mit csinaltak? :D hat igy h ilyen mely nyomot hagyott bennem a csajszi igy eleg rossz :D viccet felreteve, szerintem egesz jo volt, bar elso torna volt amit lattam, es nem is nagyon szoktam nezni teniszt de ugy gondolom eleg szinvonalas volt
2018. márc. 7. 00:38
 8/10 anonim ***** válasza:
azt nem de nincsenek illúzióim
2018. márc. 7. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Egyebkent a Fanny budapesti?
2018. márc. 7. 18:14
 10/10 anonim ***** válasza:
2018. ápr. 5. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!