Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Lehetek e igy még focista?

Lehetek e igy még focista?

Figyelt kérdés
Szval 16 éves vagyok... eddig játszottam már pár klubba 15 éves koromig... Jobb vagyok mint a többiek és ezt nem felvágásból mondom... nyáron minden nap a pályán voltam és fejlesztettem magamat... es most elkerultem más suliba és itt még nem kezdtem el ezzel törődni a focival.. szval most nem játszok semmilyen klubba...de én érzem hogy meglenne rá a tehetségem csak nemtudom hogy hogy kellene hozzáfogni ehez az egészhez...Pluszz még az erényeimhez tartozik hogy nagyon gyorsan futok(országos sprint verseny 2 helyezést értem el.. és akkor még csak 13-14 voltam.... és mikor a pályán vagyok futásba eddig még nemvolt ellenfelem!

2018. márc. 18. 16:56
 1/5 A kérdező kommentje:
Ja és még egy erény a pályán...a nagyon pontos es erős lövéseim illetve a technikám.... nem mondom hogy egy csel bajnok vagyok... csatár vagy bal szélső poszton játszottam vagy esetleg támado kozzepalyas... a jatekstilusom hasonlit ronaldoehoz... de messit azért jobban kedvelem xD.. de ez lényegtelen most... olyan roszz nézni a tv-be hogy ilyen drága hires focisták csak falabuak akiket szerencse ért és lottek par golt és nevet szereztek
2018. márc. 18. 17:01
 2/5 anonim válasza:
Na, azért ne hasonlítsad magad Ronaldohoz meg Messihez. Attól, mert gyors vagy, attól még lehet, hogy az NB3-mat sem ütnéd meg.
2018. márc. 20. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az iskolára helyezd a hangsúlyt,azon belül a helyesírásra! :D :D

Mellette focizhatsz.:D

2018. márc. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Próbálkozz
2018. ápr. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat hogy nem vagyok egy nyelvtan tanár 4 nyelven full helyesen irni nehéz :)
2018. ápr. 6. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!