Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hogy (hol) kezdhetném el a...

Hogy (hol) kezdhetném el a focit? 13/l

Figyelt kérdés
Ez a negyedik éve hogy focizok de csak suliban és szeretnék klubban játszani bár tudom ahhoz még sokat kell fejlődnöm pl. az erőnlétemen csak nem tudom hogy kezdjek neki. A suliban az edzőm mondta hogy szerinte lett volna esélyem egy focisuliba bekerülni (mivel továbbtanulás előtt állok) csak nem mertem mert féltem/félek hogy nem vagyok elég jó és most már látom hogy legalább megpróbálhattam volna de ezt már elszúrtam. Szerintetek van esélyem még hogy egyszer egy klubba játszak??

2018. ápr. 1. 18:52
 1/2 gyuri17 válasza:
Beszélj szüleiddel! Ők biztos tudni fogják, hogy hol van olyan klubb ahol lány foci is van... Azon ne aggódj, hogy nem vagy elég jó, úgyis fejlődni fogsz...
2018. ápr. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Biztosan van a környékeden olyan klub ahol lány csapat is vagy. Azért nem szabad aggódni, hogy nem vagy elég jó nem az számít, hogy mások mit gondolnak az a fontos, hogy te mit gondolsz
2018. ápr. 22. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!