Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Miért mások az oddsok tippmixen?

Miért mások az oddsok tippmixen?

Figyelt kérdés

Megfigyeltem hogy sokszor egy adott meccsnél mások az oddsok ha kétesélyes fogadással fogadok illetve ha hendissel.


Írok is egy példát hogy érthető legyen. Tegyük fel van egy foci meccs és 1:0-as hendivel fogadok a hazai csapatra 1,12-es oddsért. De ha ugyanerre fogadok kétesélyben 1x-re akkor csak 1,10 a szorzó. És nem igazán értem hogy miért más az odds hiszen ez a két fogadás lényegében ugyanaz. Csak akkor veszít ha a vendég csapat nyer.


2018. ápr. 24. 16:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt már én is észrevettem. Mindjárt megkérdezem egy lottózós ismerősömet.
2018. ápr. 24. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Erre gondolsz?


[link]


[link]

2018. ápr. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Gondolom te is a magasabbat szoktad választani.
2018. ápr. 24. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Igen erre gondolok. Persze én is mindig a magasabbat választom hiszen ki az a hülye aki nem?
2018. ápr. 24. 18:46
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, de elég gyakran előfordul, pedig valóban semmi értelme.
2018. ápr. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
#2: Egyre jobb, 0- 1- es hendikeppel már csak 2,35 az odds a Romára. Viszont a "döntetlen vagy Roma", most is 2,55 - ért megy.
2018. ápr. 24. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!