Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek érdems kapusnka...

Szerintetek érdems kapusnka lennem?

Figyelt kérdés
13 éves vagyok és amióta eszemet tudom szeretek focizni. Általában elöl vagyok de van hogy védő vagyok. Szerintem annyira nem tudok jó focizni de sokan modnják hogy nem játszok rosszul. Ami az erősségem pontos passzok. Viszont a futás gondot jelent nálam ( nem elhízás miatt). Szóval mostanában be szoktam állni kapuba. Vannak nagy védésim. De még van hova feljődnöm. Megpróbáljak valahol komolyabban elkezdeni kapuskodni?

2018. ápr. 28. 21:11
 1/1 anonim válasza:
Szerintem érdemes lenne. Ha úgy érzed, hogy nem vagy való kapusnak akkor az azért lehet, mert még nem vagy kiképezve. Pár hónap múlva már el fogod tudni dönteni, hogy neked való e ez a poszt, ha pedig nem az edződ is látja majd.
2018. ápr. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!