Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ha tippmixen megfogadtam egy...

Ha tippmixen megfogadtam egy kosárlabda meccset a hazai csapatra és hosszabbítás után nyernek akkor megkapom a pénzt vagy buktam?

Figyelt kérdés
2018. máj. 14. 15:05
 1/7 anonim ***** válasza:
21%
Bukod sajnos. A rendes játékidő számít, tehát az nyer, aki döntetlenre fogadott.
2018. máj. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%
Nem feltétlenül. Attól függ, hogy 1x2 típusú, vagy mérkőzés nyertese típusú fogadást kötöttél. Utóbbinál kisebb a szorzó, de a hosszabbítást is magában foglalja. Ezt kell kiderítened. :)
2018. máj. 14. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
Ahogy a kettes írja. Nem mindegy, hogy melyik "fogadástípust" választottad
2018. máj. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%

Nyilván igen... De akkor is nyerne ennyi erővel, ha 3/4-be rakta, és a másik 3 bejött.


Én az alap értelemben vett tippmixet mondtam. És ha valaki ennyire nem konyít hozzá, akkor kétlem hogy mérkőzés győztese fogadást keresett volna külön interneten.


Kész, passz.

2018. máj. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
65%
Kosárlabdában tippmixpron például az alapértelmezett fogadás a mérkőzés győztese, az 1x2-ért be kell menni a további fogadási események közé, úgyhogy ez most kicsit mellément... :)
2018. máj. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
52%
#4: Szerintem, ezzel nagyon mellé lőttél, hiszen a tippmix, tippmixpro, tippmixkalkulator oldalakon is, a "kétvariációs" lehetőség jön ki először és a "haromvariációshoz" kell külön "rákeresni".
2018. máj. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
52%
De megnéztem, papíros tippmixen is az alap szorzókat H-V típusú fogadásra adják meg kosárban, úgyhogy hacsak nem 1x2-t kerestél külön, akkor bejött.
2018. máj. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!