Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Fiúk! (főként. ) Ti hogy...

Fiúk! (főként. ) Ti hogy döntitek el, hogy melyik csapatnak szurkoltok?

Figyelt kérdés

Kisebb háborúk zajlanak mindenhol, hogy melyik focicsapat jobb, melyik kosárcsapat rosszabb. Hogy sikerül ezt eldöntenetek?:DD

Mármint sokszor nézitek, aztán aki ügyes, az? De hát sokszor sokan ügyesek, így nem nagyon értem. Mert most vannak lány ismerőseim, aki szerint Ronaldo de helyes, hát akkor nekik szurkolunk. Gondolom ez azért kicsit összetettebb.

(Persze lányoktól is kérdezem, nehogy megsértődjetek itt nekem:D)

Ja, és tudom, hogy hülye kérdés, de komolyan foglalkoztat XD



2018. máj. 28. 21:52
 1/3 anonim ***** válasza:

A többségnek kiskorába (érstd 8-9 évesen) már kialakul, hogy kb kiket kedvel. Unokaöcsém 7 éves és gyűjt mindenféle focis kártyát. Már tudja kiket kedvel a többinél jobban stb. (bár nála még nem alakult az ki, hogy utál más csapatokat, csak van akiket nem ismer vagy kevésé kedvel)

És ez igaz kb az egész osztályára (mármint a fiúkra).


Az én "választásaimra" a bátyám volt hatással.

Ő az újpestnek drukkolt, én ezért a fradinak kezdtem el.

Ő Bayern drukker volt, én Manchester-es lettem stb.


Másoknál gondolom szerepet játszik a választásban az, hogy kiket nyomatnak a tv-ben jobban vagy a neten.

2018. máj. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sokan megvizsgálták a témát és az alábbiakat állapították meg miként alakul ki, hogy kinek drukkol:

1. Lakóhely. Ha a környezetében van egy csapat, akkor nagyobb eséllyel fog annak szurkolni. Pl.: müncheni kissrác nagyobb eséllyel fog a Bayernek drukkolni, mint pl.: Real Madridnak.

2. Család: sokszor átveszi a gyerek valamelyik szülőtől, nagyszülőtől való foci klubnak szurkolást. Pl.: apuka Manchester Unitednak drukkol, akkor a gyereke is valószínűleg a MUnak fog drukkolni.

3. Média hatása: mostanra inkább ez lett a legnagyobb hatással bíró, amelyik csapatokat jobban látja annak fog drukkolni. Pl.: Real meccseit látja a TV-ben, a Bayernét nem, akkor nagyobb eséllyel fog a Realnak drukkolni.

4. Barátok hatására kezd az adott klubnak drukkolni.

2018. máj. 30. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én személy szerint annak/azoknak a csapatoknak szurkolok, akik a legszimpatikusabbak. Persze lány létemre a kinézet alapján is döntöttem, ebben a pár évben szerettem meg a focit, és néhány csapatot, most lehet sokan furán néznekajd rám, mert nem szeretem a "NAGY" Rinyáldót, de magát a Real Madridot viszont igen, mert

1,Vannak jó pasik ott ;)

2,Azt vettem észre, hogy nem csak (sőt szinte egyáltalán nem) a Krisztin múlott, hogy megnyerték a BL-t. Nagy az összhang az egész csapatban, így jól tudnak játszani.

Azonban az örök kedvenc az egész életemben a Juventus marad. Ez volt az első csapat, akik miatt megszerettem a focit, mindenkit nagyon szeretek a csapatból, persze itt is van(nak) nagy kedvencek, emellett még a PSG a nagy kedvenc, viszont úgy gondolom, hogy Neymárért nem kellett volna ennyi pénzt kiadni, esetleg meg se kellett volna venni, nem tett sokat a csapathoz. Remélem segíthettem a válaszommal, max ha nem legalább megoszthattam másokkal a fondolataimat.

13L ❤️

2018. jún. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!