Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Nem tudok csapatban focizni?

Nem tudok csapatban focizni?

Figyelt kérdés
Tesin elég gyakran focizunk és egyszerűen nem tudom érvényesíteni magam. Szeretek focizni, otthon rugdalok és ha csak valakivel játszok pl. el kell venni egymástól a labdát, az megy és meg is lettem dicsérve, utána felmentem játszani és nem ment. Tudok valamit tenni vagy önbizalom hiány van a háttérben?

2018. máj. 29. 20:18
 1/2 Homo Criticus válasza:
Rengeteg oka lehet az átmeneti kudarcélményeidnek. Az önbizalomhiány kétségkívül az egyik. Emellett meg kellene fontolnod, hogy megy-e már olyan jól a labdakezelés, hogy mellette más dolgokra is oda tudj figyelni: csapattársak helyezkedése, kaputól való távolság, védők felállása stb. Ha ezek közül egyre több területen válsz egyre ügyesebbé, akkor jobban tudsz majd passzolni, labda nélkül is előnyösebben tudsz helyezkedni, és előbb-utóbb kapni is fogod a labdákat, és jobban meg is tudod játszani a zsugát.
2018. jún. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Ne focizz csapatban, mert béna vagy.
2018. jún. 13. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!