Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek miért tart itt a...

Szerintetek miért tart itt a magyar labdarugás, ahova süllyedt? Miért nem hoz eredményt az akadémiai rendszerün

Figyelt kérdés

#labdarúgás #akadémiai rendszer
2018. jún. 21. 13:49
 1/3 anonim ***** válasza:
56%
Csak a foci? Mi lett a mezőgazdaságunkkal, mi lett a világhírű gyárainkkal, mi lett az oktatásunkkal? Mi maradt a Ganzból, az Ikarusból, a Taurusból, a Lángból, a Csepelből, a gyógyszergyárainkból, a műszergyárainkból, a hajógyárainkból és ezer másból? Hová lettek a tervezőmérnökeink, tudósaink, feltalálóink? Nagyobb válság van itt annál, hogy csak a focinál ragadjunk le... Sőt, lehet, azért van itt válság, mert mindenki csak a focihoz akar érteni, azt ahhoz se ért. Pontosan olyan az ország focija, amilyen az ország maga is. Végül is tökéletesen illik hozzá.
2018. jún. 21. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
43%
A szar, vidéki kis focicsapatokban játszó 18-20 éves gyerekek is 6-10 milkát keresnek egy évben. Több csapat van az országban, mint ahány közepes, vagy annál tehetségesebb játékos. De persze lehet, hogyha felhúzunk még pár stadiont akkor jobb lesz, ja nem... Pont fordítva...
2018. jún. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az aktuális labdarugó világbajnokság miatt kérdeztem, ahova már 32 éve nem jutottunk ki. Most nem effektive a stadionok értelmetlen építéseirõl kérdeztem, hanem a szakág gyenkélkedését tagláltam.
2018. jún. 21. 16:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!