Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » El tudná valaki magyarázni,...

El tudná valaki magyarázni, hogy hogy áll pillanatnyilag a VB, és ki áll olyan jól, hogy megnyerheti?

Figyelt kérdés

2018. jún. 24. 19:39
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Még sehogy sem áll, szinte bárki megnyerheti.


Véleményem szerint eddig a horvátok és a belgák játszottak a legjobban. Én személy szerint a horvátok végső sikeréért szorítok.

2018. jún. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Kösz a gyors választ, éppen a lengyel - Columbia meccset nézem.

Szerinted a franciáknak vagy a németeknek nincs semmi esélyük?

2018. jún. 24. 20:11
 3/11 anonim ***** válasza:

Franciák eddig eléggé gyengén muzsikáltak, s szerencsével szereztek eddig 6 pontot.

Németek tegnap nagyon könnyen ki is eshettek volna, ők ennél elvileg sokkal jobbak, szerintem 4 közé odaérnek.

2018. jún. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Igen, láttam a tegnapi német - svéd meccset.

Az az utolsó gól kvára véletlen szerencse volt!

2018. jún. 24. 22:11
 5/11 anonim ***** válasza:

Védtem megye 3-as ifi csapatban 2 évig, de amikor felállt a sorfal, én már mondtam, hogy ide 2 ember kevés, igazam lett.

Ha én láttam, akkor nem értem, hogy a svédek miért nem.

2018. jún. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Egyelőre meg sokan szóba jöhetnek. A belgak, horvatok eddig nagyon jók, en viszont "tartok tőle", hogy a döntőig, megint a "nagyok" közül lesz ott kettő.
2018. jún. 24. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Most úgy áll, hogy a gyenge, nem igazán odavaló csapatokat leszámítva akik 2 forduló után kiestek (Panama, Szaúd-Arábia, Egyiptom, Peru, Marokkó, Tunézia, Costa Rica, valamint a borzasztóan leszereplő Lengyelország) mindenki elvileg versenyben van még. Szerintem a horvátok, mexikóiak, belgák messze juthatnak, a németeket sem írnám le, döcögős kezdés volt de bennük több van, és a spanyolok meg az angolok sem rosszak most. A franciáktól én többet vártam, persze lehet csak tartalékolnak, az oroszok jól játszottak de szerintem kevesek lesznek a legjobb nyolchoz, Uruguay és Argentyna 0, Brazília túlsztárolt, a portugáloknak pedig remélem vére megszakad a máksorozata és mennek haza. Hát, kb. ennyi.
2018. jún. 25. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Általában az a jellemző, hogy a kisebb nemzeti válogatottak, mint pl a horvátok, izlandiak, stb., a csoport meccseken nagyon jók, míg a nagyobb csapatok nagyon döcögősen nyomják. Aztán az egyenes kieséses szakaszban ez megfordul, és a nagyobb csapatok egyre jobban rákapcsolnak, míg a kisebbek, egyre jobban beparáznak, ahogy haladnak előre.
2018. jún. 25. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
(Bár, Izland, nem feltétlenül volt a legjobb példa, jelen esetben...)
2018. jún. 25. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Nem számítottam arra, hogy a lengyelek ilyen csúnya vereséget szenvedjenek, talán azért, mert et a columbiai csapatot nem nagyon ismerem.

És igazatok lehet abban, hogy a "nagyok" tartalékolják az erejüket a fontosabb meccsekre.

Hát majd meglátjuk.

Úgy hallottam, Pogba ezután a VB után nyugdíjba megy, ti is hallottatok róla?

2018. jún. 25. 09:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!