Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Lehetek még profi futballista?

Lehetek még profi futballista?

Figyelt kérdés
16 éves vagyok és már 6 éves korom óta focizok. Jelenleg NB3-ban az U-19-be focizok, de néha ha a felnőttcsapatban sokan hiányoznak akkor föl szoktam játszani (felnőtt csapat is NB3). Azt mondják, hogy tehetséges vagyok, de a csapattársaim azt mondják, hogy innen lehetetlen profi futballista lenni. 6-12 éves koromig nagyon ingadozóan fociztam. Voltak jobb és rosszabb pillanataim, és gondolom az miatt nem hívtak másik csapatba. De pár éve stabil, jó formát tartok. Szóval az lenne a kérdésem, hogy lehet-e lehetőségek profi (NB1, vagy valamelyik külföldi elsőosztályú vagy másodosztalyú) csapatba kerülni.

2018. jún. 25. 20:13
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

ezen nagyon sok minden múlik. Pl. valaki, aki támogat, anyagilag, valaki aki szakmailag, egykét nagyon jól összejött felnőtt meccs, valaki aki felfedez, soha meg nem ingó lelkesedés, folyamatos jó forma, sérülésmentesség, valami, amiben különleges vagy, vagy posztodhoz mérten jó vagy benne, ja és tömérdek szerencse, stb stb.

Nincs tuti "hogyan legyek profi focista" recept, nézd meg a mai profik életútját. Van, aki sokkal hátrábbról kezdte mint te (angol másod-harmad osztályban sok ilyen sztori van) van aki 20 évesen gyári munkás volt, utcát söpört, mégis most trófeákert játszik.

2018. jún. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!