Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Valakinek van tapasztalata...

Valakinek van tapasztalata angol 3. -4. -5. osztályos focicsapatnál? (próbajáték, fizetés stb. )

Figyelt kérdés
Ha van, akkor letudjátok írni, hogy hogy kerültetek oda, próbajáték stb. A fizetés se lenne utolsó, mert akkor erre összpontosítanák. Angolul tudok. Hogy intézzem majd el, hogy ilyen csapatokba focizzak? a foci egész jól megy, és még úgy is edzek, fejlődök. Szóval nem szeretnék "tanulj meg focizni" kommenteket. Mindenkinek előre köszönöm a segítségét :D

2018. jún. 27. 16:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Sok lehetoseg van igazabol. Peldaul kivalasztod a klubbot ahol jatszani szeretnel, behivnak probajatekra es vagy-vagy.

En inkabb azt tanacsolom hogy a jelenlegi lakohelyeden valaszd a legutokepesebb csapatot es veluk jatsz. Egyreszt azert mert az angol foci nagyon mas mint amit itt jatszunk, masreszt normalis csapatokhoz jarnak kulfoldi edzok.

Ha a csapat ker meg hogy jatsz naluk, akkor nyilvan magasabb a fizetes is, es valoszinuleg jobban is passzol oda a jatekstilusod.

Azt viszont ne felejtsd el hogyha tenyleg futballozni akarsz akkor rohadt kemenyen kell edzened. Edzeseken 110%-ot hozni, es edzeseken kivul is gyakorolni.

23 evesen hagytam abba. Becsben jatszottam. Egyszeruen kiegtem. Nem volt semmi masra idom, nem tudtam hazajarni, nem talalkoztam az itteni baratokkal.

Nem viccbol mondom:

Ez egy rohadt kemeny ut.

2018. jún. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azt azért ne feledd, hogy az angol 3. osztály körülbelül az NBI szintjével ér fel!


Eddig te milyen szinten fociztál?

2018. jún. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ezek profi klubok. Még az 5. osztályban is. Nem fognak az utcáról felszedni embereket.


Szerezz menedzsert, az talán be tud ajánlani oda annyira, hogy vetnek rád egy pillantást. De ne reménykedj. Kicsi az esély.


Amúgy: (ezek 2015-ös adatok)

3. osztály: átlagosan 70 ezer font per év (26m forint)

4. osztály: átlagosan 40 ezer font per év (15m forint)


De ez csak az alapfizu, a speciális bónuszok nincsenek benne.

Tehát nem szarral gurítanak ott se.

2018. jún. 27. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az angol 4. osztaly még hivatalosan profi ligának számít. Nb I szerintem gyengébb is nála. Ott inkabb igazolnak
2019. márc. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!