Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek van rá esély,...

Szerintetek van rá esély, hogy NE Spanyolország, Franciaország vagy Brazília nyerje a világbajnokságot idén?

Figyelt kérdés

1990 óta Brazília, Németország, Franciaország, Olaszország és Spanyolország nyerte a világbajnokságokat.

Az olaszok most ki sem jutottak, a németek kiestek a csoportkörben, viszont a spanyolok, brazilok és franciák nem játszanak rosszul, főleh előbbi kettő csapat.

Az argentinok nyertek még két világbajnokságot a "közelmúltban", de ők eddig nem sziporkáztak ezen a VB-n.

Mennyi az esély arra, hogy idén egy olyan válogatott legyen a végső győztes, amelyik még nem volt világbajnok vagy már nagyon régen?

Uruguay, Portugália, Oroszország, Horvátország, Belgium, Anglia, Kolumbia, Svédország, Svájc....


2018. jún. 29. 18:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
89%
Igen, én a belga-portugál-angol-horvát válogatottban látok erre esélyt, ilyen csökkenő sorrendben.
2018. jún. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Svédország, Svájc, Kolumbia és Anglia egy ágra kerültek, tehát közülük biztosan az elődöntőbe kerül valamelyik. Előzetesen az angolokra tippelnének a legtöbben, de a nagyobb tornákon mutatott teljesítményük alapján simán benne van az, hogy kiesnek hamarabb.
2018. jún. 29. 18:38
 3/11 anonim ***** válasza:
9%
Oroszok, Japán, Svédország, Svájc szerintem semmi esély. Portugália is tudás, teljesítmény alapján, de őket Ronaldo miatt a bírók simán elfújják a döntőig. Ha teljesítmény alapján nézem, nekem eddig egy belga-horvát döntő állna leginkább. Anglia kevés lesz, a franciák elszórakozták eddig és erre ráfaragnak, Uruguay nem tudom, de ők szerintem Ronaldo tolásának fognak áldozatul esni. Brazília semmit sem ér. Kolumbiával sem számolnék. Spanyolok kérdéses.
2018. jún. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Én azt nem tudom elhinni, hogy például a horvátok vagy a belgák legyenek a végső győztesek, hiába lenne meg ehhez a megfelelő játékosállományuk...egyszerűen túl jelentéktelen ország mindkettő és simán elcsalják a meccseket, ha arról van szó, hogy a spanyolokat, brazilokat vagy franciákat kell a döntőbe juttatni helyettük. Meg lehet nézni, volt nagyon nagyon jó csapata Magyarországnak, Csehszlovákiának, Jugoszláviának (Horvátországnak a felbomlás után), Hollandiának, de végül egyiket sem hagyták nyerni.
2018. jún. 29. 19:05
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Ebben teljesen igazad van, én is így látom. Pont ezért gondolom, hogy a semmirevaló portugál csapat döntőig megy, mint ahogy szerintem a franciákat is elkaszáltatják a szintén bírói segítséggel továbbjuttatott argentinokkal, mert mégis Messi nagyobb sztár mint Griezmann vagy Pogba. Mint Argentína mind Portugália ki kellett volna hogy essen a teljesítménye alapján, de a bírók mindig úgy fújtak a kellő pillanatban hogy továbbszenvedték magukat. És emiatt van igazad kérdező, hogy valóban a horvátok sőt talán még a belgák sem elég jelentékenyek, eléggé sztárok ahhoz (hiába emitt egy Modric, Perisic, Mandzukic, amott meg egy Lukaku, Hazard, De Bruyne) hogy nyerhessenek, holott eddig nekik volt a legmeggyőzőbb a teljesítményük. Az ágrajz alapján pedig össze is kerülhetnének a döntőben.
2018. jún. 29. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
80%

Azért annyit csalni nem lehet, hogy valaki világbajnok legyen.


Én horvát-belga döntőért szorítok, remélem összejön, és ott a horvátoknak.

2018. jún. 29. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
33%
Utolsó, én is ugyanígy. Ők érdemelnék meg a legjobban.
2018. jún. 29. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
79%
Esély van, ha nem id túl sok. Mindenesetre, nekem tetszene, ha "új" világbajnok lenne.
2018. jún. 29. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
25%
Végülis, az olaszok és a hollandok ki sem jutottak, a némtetek meg a csoportkör után "szálltak el." Miért ne?
2018. jún. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
72%

Ha Uruguay nyer a ma esti mérkőzésen, valami apró esélye még lehet.

Ebben a pillanatban 1:0-a vezet Portugália ellen, de még csak a 23.percben járunk.

2018. jún. 30. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!