Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hol tudom ingyen megnézni a...

Hol tudom ingyen megnézni a foci vb-t online, mindig ezt a hibaüzenetet dobja ki a gépem ha rákattintok az m4 Sport csatornára?

Figyelt kérdés

"Az Ön által használt böngésző nem támogatja a DRM védelemmel ellátott tartalmak lejátszását."


Már letöltöttem a legújabb firefoxot mégsem változott semmi. Haza jöttem párn napra vidékre és az itteni gépemen nem ment, pestan ahol élek ott tv-n néztem mindig. Valami segítség? Próbáltam külföldi oldalakat is,de amiket eddig találtam mind fizetős, kártyaszámot kér.



2018. júl. 1. 20:08
 1/6 Martno válasza:
Gondolom mobilról vagy tabletről néznéd, mert a Firefox asztali verziója lejátssza a DRM tartalmakat, ha a beállításokban engedélyezve van. Mobilon a Chrome böngészővel működnie kell.
2018. júl. 5. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem, asztali számítógép XP-vel.
2018. júl. 5. 11:08
 3/6 Martno válasza:
Azt sejtem, hogy az XP lesz a probléma, nem is tudom, hogy a Firefox támogatja-e még az XP-t. Max régebbi verzióval, és azért nem működhet. Ott is Chrome-ot kellene megpróbálni, de nem tudom, hogy az működik-e még XP-n.
2018. júl. 5. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
2018. júl. 5. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Mandy1988 válasza:
Szia. Én Kárpátalján élek és annak ellenére tudom nézni online, hogy nincs magyar csatornánk jelenleg. Telefonon és PCn is megy de Chrome kell hozzá. És letölteni a Chrome bővitményhez a Hola programot. Ez arra van, ha esetleg külföldről szeretnêl nêzni olyan csatornát amin geoblokkolás van
2018. júl. 6. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Minden böngészővel próbáltam már, még az internet explorerrel is, a chrommal is. Teljesen mindegy, ugyanazt a drm hibát írja ki. Ez van,én már nem értem.
2018. júl. 6. 20:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!