Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Tippmixen hogy vannak a...

Tippmixen hogy vannak a kötések a meccsekre? Mondjuk ha nem a rendes játékidőben nyer a csapatom hanem 11 esekkel, akkor is találatnak számít e, pl a goliath ban?

Figyelt kérdés
2018. júl. 1. 21:28
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Nem. Ha barmely meccs kimenetelere fogadsz(hazai, döntetlen, vagy vendeg), az mindig a "rendes" játékidőre vonatkozik.
2018. júl. 1. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
90%
Illetve, ha nem a meccs kimenetelere, hanem a tovabbjutó csapat "kiletére" fogadtal, akkor mindegy, hogy 90 percben, a hosszabbításban, vagy 11- esekkel jut tovább.
2018. júl. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
nah még egy kérdés.lehet hogy hosszú lesz.megpróbálom érthetően megfogalmazni.a tippmixen vannak ezek a kötéskombinációk,trixy patent,lucky,stb-ezek milyen kötéseket tesznek meg?pl egy meccsnél a győztes sima továbbjutása hosszabitás utáni tj,vagy 11 esekkel tj.?mert én ezt nem értem.hol tudok ennek utána nézni?
2018. júl. 1. 22:24
 4/6 anonim ***** válasza:
#3: Egy- egy meccsnél van lehetőseg siman a meccs kimenetelere fogadni, ahogy arra is, hogy csak hosszabbításban, vagy 11- esekkel jut tovább valamelyik csapat. Az csak rajtad múlik, hogy mire akarsz fogadni. Pl. "Patent" fogadasban megteheted azt is, hogy a brazil- mexikói meccsen, Brazília győz(rendes játékidőben), de azt is, hogy csak 11- esekkel jut tovább.
2018. júl. 1. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mar úgy értem, hogy csak az egyiket a kettő közül, de a te döntésed, hogy melyiket.
2018. júl. 1. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Hello!


Megint lenne kérdésem.ha a tippmixen megrakom a tippexet és bejelölöm hogy a kötéseben (trixie,patent,stb) játszom meg akkor a gép milyen kötéseket fog nekem adni?nem azt kérdezem hogy hány kötésben teszi meg,hanem hogy miket ad kötésben?

2018. júl. 7. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!