Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Foci meccset nézve titeket...

Foci meccset nézve titeket nem idegesit, ha a riporter közvetítés közben látványosan az egyik csapatnak szurkol?

Figyelt kérdés
Mert szerintem egy riporternek pártatlanul kéne közvetitenie...és nagyon idegesitő hallgatni, ha én éppen a másik csapatnak szurkolok...
2018. júl. 6. 22:01
 1/9 anonim ***** válasza:
Kifejezetten gusztustalannak és etikátlannak tartom.
2018. júl. 6. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem jobban esett volna, ha 2 éve a riporter a belgáknak szurkolt volna és nem a magyaroknak. Szerencsére 4-0 lett :)
2018. júl. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha te a másik csapatnak szurkolsz, akkor nyilván az.
2018. júl. 6. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Engem nagyon irritált, amikor most a legutóbbi meccseken a riporter szinte szerelmes volt a franciákba....nem tudom miért veszi magától értetődőnek, hogy mindenki csakis nekik drukkolhat.
2018. júl. 6. 23:09
 5/9 anonim ***** válasza:
#4: Ebben teljesen igazad van, de ha törtenetesen te is a franciáknak szurkolnál, akkor is kiírtad volna ezt a kérdést?
2018. júl. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
#4: Persze, ettől meg jogos elvárás lenne a riportertől a partatlanság, ami nem mindig sikerül.
2018. júl. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Akkor nyilván nem jutott volna eszembe kiírni, de amugy nem csak a franciáknál volt igy, más csapatoknál is :) elméletben egy riporternek mindenképpen pártatlanul kéne közvetiteni....
2018. júl. 6. 23:26
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
#7: Elméletileg igen, bár végülis, ha érződik rajta, hogy melyik csapatnak drukkol, azzal sem árt senkinek.
2018. júl. 7. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Őszinte leszek... Akkor nem zavar, ha annak a csapatnak szurkol,mint én :(
2018. júl. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!