Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Melyik csapat győzelmének...

Melyik csapat győzelmének örülnétek a legjobban a VB-n? Melyik csapat érdemli meg legjobban a trófeát?

Figyelt kérdés
Belgium, Franciaország, Horvátország, vagy Anglia?
2018. júl. 8. 20:19
 1/8 anonim válasza:
65%
Horvátország érdemelné meg a legjobban, Belgium győzelmének örülnék a leginkább, és Franciaország a legesélyesebb :D
2018. júl. 8. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Franciaország érdemelné meg leginkább, Anglia győzelmének örülnék és Belgium a legesélyesebb.
2018. júl. 8. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Én Franciaország győzelmére fogadtam. Őket tartom a leginkább gólerős csapatnak, viszont igaz ami igaz, meglehetősen labilis a teljesítményük... Mindezzel együtt hiszek abban, hogy élni tudnak azzal a lehetőséggel, ami a csapatukban rejlik.


Horvátország pedig rátalált egy olyan útra sok év után, ami hatalmas löketet adott a csapatnak. Egy erős, jól szervezett, kiváló taktikával rendelkező horvát csapatot láthattunk az idei vb során. Őket is szívesen látnám a dobogó tetején.

2018. júl. 8. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
62%
Horvátországnak örülnék leginkább, és ők érdemelnék meg a legjobban mert ők küzdöttek a legtöbbet. Viszont őszintén szólva a másik 3 csapat győzelme esetén sem lennék szomorú, mert 4 jól játszó és szimpatikus csapat jutott az elődöntőkbe, akik élvezetes focit tudnak produkálni, nem antifocit mint a spanyolok, portugálok, brazilok, svédek és társaik. Szóval úgy vagyok vele, győzzön a jobbik! Ha csak szimplán a mutatott teljesítményt és a tudást nézzük, akkor hajszállal talán a belgák egyébként.
2018. júl. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Belgiumnak örülnék nagyon.
2018. júl. 8. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
92%
Horvátorszag győzelmének örülnék a legjobban, de a franciákat tartom a legesélyesebbnek.
2018. júl. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Angliának örülnék, de szerintem Franciaország fog győzni.
2018. júl. 9. 02:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Franciáknak, belgáknak örülnék a legjobban, de az angolokat is elfogadnám mint győztes :D


Franciáknak Lloris (mivel spursos vagyok) és Griezmann miatt örülnék, komolyan Griezmann a világ egyik legjobb játékosa és elvesztett egy BL döntőt, egy EB döntőt.. megérdemelne már egy igazán nagy trófeát

És az egész francia csapat is az EB után


Belgium már a 2014-es vb óta nagyon szimpatikus mint csapat, és engem rohadtul felidegesített hogy bár keret szempontjából egyike a világ 4-5 legjobb csapatának, mégse írta őket senki mint esélyes (kivéve engem, már az Eb-re is esélyesként tartottam őket számon bár azt elszúrták)



az angoloknak meg ismét csak a spursosok miatt örülnék :D


De amúgy nekem mindegy volt hogy ki nyeri, csak ne a nagyképű brazilok, a németek (akik már 4 éve nyertek.. hagyjanak helyet másnak), spanyolok (Ramos miatt) és portugálok

2018. júl. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!