Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Bukott valaki a Belgákon?...

Bukott valaki a Belgákon? Vagy csak én voltam olyan hülye, hogy mertem bízni bennük? Szerintem szánalmasan játszottak, egy világ dőlt össze bennem. Többet vártam volna, az EB óta nagyon bejöttek.

Figyelt kérdés

2018. júl. 10. 23:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
80%
Én ugyan nem "tettem" a mai meccsre, de nyugi, nem te vagy az egyetlen, aki belgákra fogadott.
2018. júl. 10. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
25%
Fogadni én sem fogadtam, de örültem volna ha nyernek. Remélem a döntőbe Horvátország jut és megveri a franciákat.
2018. júl. 11. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%
Eddig is szánalmasan játszottak, csak most nem volt mellé szerencséjük.
2018. júl. 11. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
0%
Franciákat senki nem veri meg!
2018. júl. 11. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
82%
Ezt minek küldöd el privátban is? Amúgy meg miért ne verhetné meg, 1-szer nyertek csak, nem tartoznak az élbolyba.
2018. júl. 11. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
24%
Az-az igazsag, h egy angol-francia donto kivaloan szimbolizalna azt, h mar evek ota hova jutottak el a valogatott vilagversenyek. Ket olyan csapat merkozne a vb trofeart, akik goljaik jo reszet pontrugas utan szerzik, az edzojuk filozofiaja lebutitani a jatekot oda, h az-az egy-egy pontrugas, vagy a 2-3 tamadomnak adott nagyobb szabadsag meghozza a gyoztes golt, mi pedig ne kapjunk, ne hibazzunk. Es lathato, h egyik csapatnal sincs olyan edzo aki ezzel tudna valamit is kezdeni,de mar regota ez az elmeny a vbn, h ha valaki beall bunkerfocizni, siman jo lehet 1 pontra a nagycsapatok ellen. Pedig a bajnoksagokba ez ritkan van igy. Ezekkel a jatekhelyzetekkel nem tudnak mit kezdeni a csapatok. Most Martinez is igazabol mekkora edzo? Nyert egy fa kupat a wigannal, az Evertonnal mar meg is bukott talan 1-2 szezon utan. A tamadasepiteseik mar a vedekezoharmadban akadoztak, ha nincs egy hazard, aki 2-3 emberen is atcselezi magat, meg ennyi aktivitast se latunk toluk. Abszolut nem tudtak, h mozgassak ki a franciak vedelmet. Amikor kicsit esetlegesebb lett a jatek, akkor a rendezetlen vedelemre tudtak egy-egy gyors tamadast vezetni, de ezek nem lettek jol befejezve. Elkeserito, h a franciaknak is eleg ennyi, most mi a garancia volt arra, h nekik jon egy gol, mondjuk egy ellenfel terfelen elveszett labdabol vezetett gyors tamadas utan, vagy egy pontrugasbol. Es hogy a belgaknak nem? Epp ezert kaptak ki 2 eve otthon a portugalok ellen. En azt gondoltam, h 1-0s meccs lesz, de egy telefonos jatekban a belgak ilyen aranyu gyozelmere tippeltem, talan ink szimpatia miatt. Igazabol lehetett volna az is, csak a franciak melle allt az a pici +. Nekem nagy csalodas volt ismet a meccs, nagyon szinvonaltalan volt, primitiv szinten zajlanak a taktikai csatak a klubfocihoz kepest. Ott egy liverpool, city, barcelona, roma, real, juve jatszik egymas ellen sokkal kevesbe lehet ilyen olcso trukokkel nyerni, mint deschamps tette, de mar martinez is ugyanigy jutott tovabb a brazilokkal szemben. Oda valos otletek kellenek, es mindig meg is jonnek arra, hogyan szabasuljanak ki a masik csapat fogasabol.
2018. júl. 11. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
0%

[link]


Mielőtt deschampspt fikázzuk

2018. júl. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
0%
Utolso, ezt a cikket olvastam, de nem tudom miert ervenytelenitene azt amit leirtam. Deschamps mar egyaltalan nincs az elitbe edzok kozt, 15 eve meg ott volt, de akkor Wenger is ott volt, es azota mar o sincs. Egyaltalan nem mondtam, h szerencses lenne, a cikk is azt irja, h kockazatkeruloen jatszik, akar 7 embert ugy rak fel, h a labda mogott legyen, hisz a meloban, es hiszi, h akkor melle all a szerencse. Tegnap melle allt, mert akar a belgak is szerezhettek volna vezetest es akkor full mas lett volna a meccs kepe onnantol, de igy deschamps defenziv taktikaja eleg volt a meccs megnyeresere. De az eb dontobe pedig nem, ilyen a szerencse. De ez csak ezen a szinten mukodik neki, mert a klubfociba sorba iskolaznak le, ha eszrevetted martinezt is "fikaztam" meg tkp az osszes nagyobb csapat edzojet, meg magat a felfogast, mukodtetesi elvet, ami vezerli a futballjukat, ezen a vb-n, lopeteguire lettem vna kivancsi a spanyolokkal,ok talan masok lettek vna. Amugy nincs rosszul megirva ez a cikk, de sztem tul terjengos ahhoz kepest valojaban mennyi informacio van benne.
2018. júl. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%

A franciák a világ legjobb játékosai..

Megaláznak mindenkit.

2018. júl. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
36%

Ha annyira defenzív taktika lett volna akkor nem uralták volna az egész pályát a franciák 70 percen keresztül



,,de nem tudom miert ervenytelenitene azt amit leirtam"


Erre a részre vonatkozott:


,,Ket olyan csapat merkozne a vb trofeart, akik goljaik jo reszet pontrugas utan szerzik, az edzojuk filozofiaja lebutitani a jatekot oda, h az-az egy-egy pontrugas, vagy a 2-3 tamadomnak adott nagyobb szabadsag meghozza a gyoztes golt, mi pedig ne kapjunk, ne hibazzunk."


Egyébként meg 6 év alatt felépített majdnem hogy a sírból egy EB döntős, VB döntős csapatot..


Miből gondolod hogy a klubfociban sorban iskoláznák le? :D

Bizonyított eleget klubedzőként is (bl döntő), és nem tudom miért gondolod azt hogy az idővel megkopott, az eredménysora semmivel nem lett gyengébb.


Másrészt Didier filozófiájának köszönhető az, hogy "elég ennyi" a győzelemnhez, ha megnézed a 2016-os EB-n mi volt? Ott is 4 gólt lőttek a franciák 3 csoportmeccs alatt, ebből 2-t a 90. perc után (!) 1-et a 89.-ben, látszólag szenvedtek az egész EB alatt mégis a döntőbe jutottak


Klubfociban meg jó hogy nem lehet ezt megcsinálni mikor 40-50 meccsek vannak egy évben, ott a kicsik nyilván nem tesznek meg mindent a nagyok ellen..



,,mar martinez is ugyanigy jutott tovabb a brazilokkal szemben""

Szóval az ellentámadás olcsó trükk? ...

Az első félidőben lefocizták a brazilokat, a 2. félidőben nagyon nyomtak a brazilok de az utolsó 10 percben volt 2 ziccere belgiumnak, ha csak a konkrét ziccerek számát nézzük akkor a belgák sokkal jobbak voltak mint a brazilok.

2018. júl. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!