Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Számotokra a válogatottak,...

Számotokra a válogatottak, vagy a klubcsapatok bajnokságai az izgalmasabbak?

Figyelt kérdés

2018. júl. 22. 00:52
 1/8 anonim ***** válasza:
64%
A klubcsapatok
2018. júl. 22. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%
Talan a klubcsapatoké, bár a német, olasz, francia bajnoksagban, mostanaban nincs túl sok izgalom, legalábbis azt illetően, hogy ki lesz a bajnok. Es a spanyoloknál is legfeljebb az a kerdés, hogy Barca, vagy Real.
2018. júl. 22. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Klubcsapat.

Igazából a válogatott tornákat nem is tartom igazán "igazságosnak", főleg hogy a kiesés rendszerben 1 meccs dönt mindenről, mert gyakran hullanak ki sokkal jobban játszó csapatok bekkelő, 11 emberrel védekező csapat ellen. Lehetne oda-visszavágós rendszer, persze akkor meg a játékosok kb meghalnának a pályán

2018. júl. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Toronymagasan a válogatottak. Igazából az az aminek értelme van. Egyrészt VB-t, EB-t nyerni presztízs, másrészt ott nem az dominál hogy ki mennyi sztárfocistát tud összevásárolni a világból aztán végighengerelnek mindenkit. Én a klubfocit nem is nézem, semmi értelme, unalmas, kiszámítható és átláthatatlan. A VB viszont jó volt. Ott tényleg az jön ki hogy melyik nemzet játékosai a legjobbak, és nem az hogy melyik klub a leggazdagabb. Plusz a VB-nek és társainak van feelingje is.
2018. júl. 23. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem tudom..

Nekem valahogy nem volt jó azt nézni, hogy sokkal gyengébb csapatok 0 játszani akarással, 11 emberrel védekezve szenvednek ki egy 0-0-át majd jutnak tovább tizenegyesekkel.

A klubfoci sokkal igazságosabb, bajnokságban is 2x találkozik mindenki mindenkivel, igaz ez BL-re is.


Másrészt azt se tartom normálisnak hogy a vb-n nem egy csapattól, hanem egy konkrét játékostól vártak győzelmet (igen, mindenki tudja hogy kire gondolok)

2018. júl. 23. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem egyértelműen a válogatott tornák a kedvenceim! :)
2018. júl. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mindkettő, csak máshogy. Az meg valóban igaz, hogy a klubfociban, sokkal inkább dominál a pénz, mint a válogatottak esetében.
2018. júl. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Csak kíváncsiságból, miét is lettem lepontozva?
2018. júl. 27. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!