Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Miért van az hogy egy játékos...

Miért van az hogy egy játékos mindig megússza szinte a sárga lapot?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat szabálytalankodik, nem tud labdát szerezni ezért fellöki vagy felrúgja az ellenfelet. Ezt a bíró lefújja de a sárga lap mindig elmarad. Más kevesebbért is megkapja. Egyszer becsúszott valakinek, lefújták de a sárga elmaradt és már annyira gáz volt hogy a szurkolók kifütyülték. Idegenben játszottak. Ha sárgát kap leginkább nemzetköziben de ott is ritkán és ott is ez van. Egyszer vissza vonták a sárgáját hogy a következő meccsen tudjon játszani az EL-ben. Csapattársa ugyanakkor kapta, tőke nem vonták vissza és el volt tiltva. Az említett játékos játszott a visszavágón a visszavonás miatt. Az orosz bíró adott neki sárgát, úgy ki kelt magából hogy követte a bírót de az már nem figyelt rá. A sárgát nem vonta vissza. Meg amikor máskor is sárgát kap akkor pofázik a bírónak. De 90%-ban megússza a lapot. Csak akkor hisztizik ha,sárgát kap. Miért ússza meg az ilyen játékos mindig a sárga lapot. Egyébként középpályás de két hete szépen összehozott az ellenfélnek egy 11-est. Tavalyi szezonban mindössze 3 sárgája volt, 2 nemzetköziben, 1 a bajnokságban. Vissza néztem, még soha sem volt piros lapja, csak két éve került fel a felnőttbe. Van még más baj is vele de azt majd később és azóta ilyen mióta a felnőttben van. Meg 11-esnél sem kapott sargát,nem olyan nagy sztár ő még csapaton belül sem.
2018. aug. 12. 21:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Először is, már az írásmódod alapján tudom, hogy te vagy ugyanaz a kérdező, aki a ,,Szerinted ezek a nyilatkozatok negatív gondolkodásra utalnak?" című kérdést is feltette

Másodsorban, egyszerűen nem értem hogy miért nem lehet tudni egyik esetben sem a játékos vagy legalább a csapat nevét. Ismered őt személyesen vagy mi? Miért nem tudhatjuk meg hogy kiről beszélsz? :D Nagyban segítene a kérdés megválaszolásában is



Fogalmam sincs amúgy, ha ismert és jó játékos akkor a marketingértéke miatt is lehet, másrészt miután szabálytalankodik vagy lapot kap valaki általában elég gyakran szoktak reklamálni (hogy miért azt ne kérdezd, úgysem vonják vissza a lapot). Bár most látom, hogy ,,nem olyan nagy sztár", az meg elég nehezen hihető hogy akkora kapcsolatai lennének hogy mindig megússza. A sok szabálytalankodás meg relatív, számokban ez mennyire jön ki meccsenként? A szabálytalankodások mértékétől is elég nagyban függ



de könyörgök, mondd már el hogy kiről van szó, kérlek, nagyon szépen kérlek :'D

2018. aug. 12. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Xaver Schlager akiről szó van. Nem titok, de most őt követem. Volt h kétszer is sőt van h háromszor is megcsinálta ugyanazt, mindig lefújta a biró és a lap mindig elmaradt :D
2018. aug. 13. 07:30
 3/4 anonim ***** válasza:
Gondolom anno te voltál raizgulva rosickyre meg mittom. Te beteg vagy?
2018. aug. 13. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Engem nemérdekelt soha Rosicky,mibol gondolod ezt?? Valakivel összekeversz😂😂
2018. aug. 14. 07:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!