Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hol van Pesten szabadtéren...

Hol van Pesten szabadtéren vagy akár sportközpontban pl olyan hely, ahol van és ingyen használható a pingpong asztal?

Figyelt kérdés
Egy-két helyen láttam már ilyet, hogy kőasztal és merev háló középen teljesen új szerűt, de elfelejtettem hol.

2018. aug. 17. 13:36
 1/7 g12laller ***** válasza:

Hello...ha esetleg eszedbe jutna hogy hol láttál én is nagyon kiváncsi lennék :) rég játszottam és nagyon szeretnék. Én utoljára ilyen asztalt a régi sulimban láttam és már akkor is elég tropa volt.

Egyébkén én is hasonló kérdést tettem fel - csak neked valahogy sikerült jobban megfogalmazni :) - valaki azt írta rá hogy a fővárosi állatkerttel majdnem szemben a parkban van ilyen asztal elvileg.

2018. aug. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az állatkert előtti parkban valamikor láttam vagy 3 kültéri asztalt.
2018. aug. 26. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az utóbbi 1-2 évben teljesen újat is láttam, de nem emlékszek, hogy hol.
2018. aug. 27. 14:20
 4/7 g12laller ***** válasza:

Kicsit utána néztem mert engem is nagyon érdekelt...szeretnék játszani...szóval túl nagy sikerrel nem jártam egy helyet találtam csak, a szent istván parkban több asztal is van egymás mellett.:

Budapest, Szent István park 25, 1137

2018. aug. 27. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Lakótelepek, játszóterek környékén nézted már? Én például az Újhegyi lakótelep közelében lakok (10. ker), itt több is van a játszóterek mellett.
2018. aug. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A Millenáris park mögött van egy sportcentrum és ott van egy szabadtéri ping pong asztal.
2018. szept. 2. 10:50
 7/7 A kérdező kommentje:
Az Árkádnál is van kettő szabadtéri ping pong asztal.
2018. nov. 5. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!