Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Miért vannak kiakadva azon az...

Miért vannak kiakadva azon az emberek, hogy Dzsudzsák valami ismeretlen arab csapatban focizik?

Figyelt kérdés

Az a kommentek alapján lejött, hogy az a bajuk, hogy így nem fejlődik stb..


De igazából neki ez a "munkája" nem?


Kb olyan mintha nekem ajánlanának egy munkát egy olyan cégnél ahol sok előrelépés, fejlődési lehetőség van. Kevesebb pénzért. Ami nyilván érdekesen hangzik, meg lehet belőle tanulni.


De ha kapnék egy olyan ajánlatot, amiért többször annyit fizetnek. De várhatóan viszonylag monoton, nincs benne sok kihívás. Viszont cserébe nem kell a túlóra, határidőre való teljesítések miatt stresszelnem.

Lehet én is a második opciót választanám.


Aztán 6-8 óra meló után meg nyugisan élvezném az életet, költeném az átlaghoz képest sokszoros fizetést.


Mások nem lennének ezzel hasonlóan?



2018. szept. 19. 20:44
 1/2 anonim ***** válasza:
80%
Ez a munkája, de más munkakörben sem sokan adják fel a szakmát a pénzért. Ő már bőven keresett annyit, hogy ne ez legyen neki a legfontosabb. Plusz az is benne van, hogy sokak szerint gyávaság a gyenge bajnokságokban lébecolni, és nem bizonyítani komolyabb közegben.
2018. szept. 19. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem itt inkabb azzal van baj, h megmutatja minden egyes atigazolasaval, h milyen jellem is valojaban. Mondjuk ki, az elmult evtized legigeretesebb magyar focistaja volt, o megsem akart soha elorelepni. Megkapta a tehetseget, de a szorgalom es az alazat hianyaban teljesen elpocsekolta. Persze, fontos a penz, de szerintem fele ennyi penzzel es bovel jol tudott volna elni, raadasul gondoljunk csak bele. Ha egy top bajnoksagba igazol ahol meghatarozo ember lesz a klubbjaban es mellette fejlodik is, ugy lesz egyre ertekesebb jatekos es lesz majd nagyobb fizetese. Volt egy kiserlet meg regebben, ahol a gyerekeknek azt mondtak, h ha a nekik adott fumicukrot nem eszik meg 10 percig, kapnak egy masikat. Akik megettek es nem tudtak varni, ok felnott korukra nem lettek sikeresek, ellenben akik betudtak fektetni, igen. Na, Dzsudzsi tipikusan az aki megette a gumicukrot. Konnyu penz, konnyu bajnoksag, tok jol elvan a tehetsegevel ott.
2018. szept. 21. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!