Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Fiuk! Ti mi a véleményetek a...

Fiuk! Ti mi a véleményetek a foci kedvelő lányokról? Kort is légyszives

Figyelt kérdés
2010. jún. 23. 13:34
 1/10 A kérdező kommentje:
rosszul irtam. *csak simán MI a véleményetek
2010. jún. 23. 13:35
 2/10 anonim ***** válasza:

Az hogy nem is igazi lány :P

18

2010. jún. 23. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
attól miért ne lehetne igazi lány ?
2010. jún. 23. 13:56
 4/10 anonim ***** válasza:
30%
Elég fura egy lánytól, maradjanak a barátok közt sorozatnál! De azért hozzá tenném még mindig jobb ha focit kedveli mert ha pl.: box,pankráció kedveli azoktól már rosszul vagyok. :S
2010. jún. 23. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:

Szia! Én focizom is!!! Sajnos volt egy térdsérülésem így már nem vagyok igazolt sportoló a régi klubbomnál(nagypálya), de valószínű h kispályázhatok majd egy másiknál :-) Ez nem feltétlen azt jelenti h rövid a hajam, ki vagyok gyúrva meg h sosem hordok nőies cuccokat! Sztem nincs azzal semmi baj h ha egy lány szereti a sportot legyen az bármilyen kemény is. Legalább nem ijed meg h ha 3 km-t kell futni! Az ilyen plázagörlök meg már 3 m-től rosszul vannak.

De kinek a pap, kinek a papné!

20/L

2010. jún. 23. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

szerintem nogyon cool ha egy csaj focizik én is szoktam focizni csajokkal

18f

2010. jún. 23. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
kedves 14:26. eggyet értek veled teljes mérkékben hiszen én is fcizom. és ez tényleg nem az jelenti hogy rövid a hajam meg csak fius cuccokba járok...sőt.... én is adok a külsőmre ugyan ugy mint már csak nem vagyok egy pláza macska. és abban is igazad van hogy a spotot kedvelő lányok vagyis aki csinálja is a 3m futás után nem köpi kis a tüdejét mint a legtöbb lány. :) nekem nagyon szimpi csaj vagy :) 16/l (3 éve focizom amugy. és te?)
2010. jún. 23. 14:50
 8/10 anonim válasza:

14:26 vagyok.

Köszi, ari vagy :)

Én 4 évig voltam NB II-ben, de sajnos szét is esett a csapat meg hát jött a sérülésem is, így döntenem kellett h járni akarok-e még vagy sportolni. Természetesen ugyanúgy focizok a sulicsapatba, járunk tornákra is, csak nincs igazolásom most :) De lesz! :D

2010. jún. 23. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Én mindig meglepődöm mikor lányok szájából meghallom azt a szót, hogy foci:) De nincs vele semmi bajom, legalább van még egy közös téma:)
2010. jún. 23. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
sztem is tök normális
2010. júl. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!