Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Lehet egyszerre játszani egy...

Lehet egyszerre játszani egy megyei szintű kézilabda csapatnál és egy megyei harmadosztályú focicsapatnál kapusként?

Figyelt kérdés
Úgy hogy mindkét csapat meccsein játszanom kell és mindkettőnél leigazolt játékos vagyok.
2010. jún. 23. 23:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, a 2 nem függ össze, minden sportág külön kezeli a leigazolást/versenyengedélyt.
2010. jún. 24. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Lehet, csak arra vigyázz, hogy így nagyobb a lesérülés esélye, és akkor mind a 2 helyen elveszítenek, másrészről, nem hiszem hogy hogyha komolyabbra fordul a dolog, jó szemmel nézik majd.Ha magasabb szintre jutnátok, idővel valamelyiket fel kell majd adnod.De edzett leszel az biztos.Jah meg azt sem árt előre letisztázni, hogy a meccsek mikor lesznek, nehogy az legyen hogy egy időben kéne 2 helyen lenni+
2010. jún. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Tudom...

A kézilabda meccsek nekem délelőtt lennének és a focimeccsek meg délután, szóval nem gond és amúgy is fociban lenne helyettesem...

2010. jún. 28. 08:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!