Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ismertek hobbi sportegyesülete...

Ismertek hobbi sportegyesületet Budapesten? Hol kéne elkezdenem keresni?

Figyelt kérdés

Az az igazság, hogy alapvetően nem nagyon szeretek sportolni és nagyon sportos sem vagyok és eddig ahol edzeni jártam (nagyon sok helyen, nagyon sokféle sportot kipróbáltam már) mindig rosszul éreztem magam emiatt. Mert ugyebár a többi velem egykorú meg hű de komolyan veszi, meg versenyszerűen csinálja miközben ott vagyok én, az antisportlerin, aki inkább meccseznék, meg élvezném a játékot, nem pedig erősítenék meg hasonlók... Mert nem akarom komolyan űzni a dolgot, csak egy kicsit mozogni és játszani, mert ha egyszer elkezdem csinálni utána már élvezem, főleg a csapatsportokat. Csak nehéz rávennem magam, pont ezek miatt a dolgok miatt, hogy én alapvetően nem vagyok túl sportos... Félreértés ne essék, nem vagyok egy Debella Bella sem, és igazából minimális érzékem nagyon sok sporthoz van már, mivel mint említettem, rengetegben kipróbáltam már magam hosszabb-rövidebb ideig.

Na, tehát a lényegre térve: olyan egyesületet vagy klubbot, vagy csoportot keresek ahol tizenévesek és esetleg felnőttek is hobbi szinten sportolnak, de azért mégis úgy, hogy közben azért mozgás is legyen, ne csak ilyen ímmel-ámmal "néha hozzáérek a labdához" féle egyhelyben állós játék, mert azzal ugye nem sokra mennék...

Az, hogy milyen sport teljesen mindegy, egyedül a kézilabdáért nem vagyok oda és a tornáért. Az olyan hajlongós, bukfencezős, cigánykerekezős tornáért... de alapvetően jöhet foci, kosárlabda, röplabda(!!), floorball, küzdősportok, stb... Bármi!

Sajnálom, hogy ilyen hosszú lett és előre is köszönöm a válaszokat!

Egy tizenéves lány.



2018. okt. 31. 19:06
 1/1 Lemmiky válasza:

Szia! Ahogy olvastam a kérdésed nem tudok konkrét választ adni, viszont nagyon ajánlom a nagy sportágválasztó honlapját, esetleg azt is hogy menj el az egyik rendezvényre ahol valóban megmutatják a működését, és még egyesületet is választhatsz.


Remélem segítettem!

2018. nov. 2. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!