Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Lehetnek azért rossz lövéseim,...

Lehetnek azért rossz lövéseim, magas passzaim mert nem tudok rendesen támaszkodni a lábamra?

Figyelt kérdés

Tehát egy ideje nem nagyon mennek a magas passzok, lövések, mindig elcsavarom vagy valami, és ez kb. azóta van, mióta fáj a sarkamban a csont. Pihennem kell(ene) vele, pihenek is, de NEM LEHET KIBÍRNI! Itt a VB, a csapból is a foci folyik, mindenhol labdával,focival találkozom és hogy bírhatnám ki, hogy ne rugdossak, gyakoroljak?!! SEHOGY! El is vagyok kenődve hogy a magas passzaim rosszak, SŐT! nem kifejezés, hogy rosszak, egyszerűen nem is mindig tudok magasat lőni (az elmélet megvan azért már jó pár éve focizom...) de tudom hogy pihennem kéne.

Na mindegy, kicsit eltértem a témától, lehet ezért nem is tudok alányúlni rendesen a labdának vagy egyszerűen eltalálni úgy ahogy akarom, mert a támaszkodó lábammal baj van? Nem komoly a baja, csak a növés miatt van csak muszáj vele pihennem mert bajok lehetnek ha nem pihenek.


2010. jún. 26. 14:03
 1/4 anonim ***** válasza:
nem hiszem hogy akkora megpróbáltatás lenne néhány hétig nem focizni :D
2010. jún. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
pihentesd igy csak az önbizalmad rombolod le.
2010. jún. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat. Kedves 1. válaszoló: szereted a focit, vagy focizol? :) Mert ha igazán szereted ilyet nem tudom hogy mondhatsz. Egyébként a fő-kérdésre még nem kaptam választ, lehetnek ezért rosszak a lövéseim? Mostantól biztosan pihentetem de ezt szeretném tudni :D
2010. jún. 26. 20:14
 4/4 anonim válasza:

Szia!

Hát igen, tényleg nem lehet kibírni, főleg ha ilyen jó idő van, mint ma... (Tapasztalat)

De az egészséged azért mégis csak fontosabb!

Mi jobb neked: Ha focizol most, de lehet a sarkadnak nagyobb baja lesz, és utána már soha nem fog úgy menni.

Vagy ha pihenteted egy kicsit, aztán minden jobb lesz?

2010. jún. 28. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!