Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Láttad az angol-német VB....

Láttad az angol-német VB. Meccset? Mi a véleményed az angol csapat rossz játékáról, mennyiben befolyásolta a biró meg nem adott gólja az eredményt, szerinted?

Figyelt kérdés
Én az angoloknak drukkoltam , nagyon szeretem az angol focit, rendszeresen nézem a klub-meccseket, - kedvencem a Chelsea-, de sajnos most nem volt egységes a csapatjáték. A németek szépen, céltudatosan, tervszerűen játszottak.
2010. jún. 27. 19:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Szia!

En a nemeteknek szurkoltam, de az angolokat is szeretem Gerrard miatt. Szoval nem lettem volna olyan vezsesen szomoru, ha ok nyernek, es nem mi.

Velemenyem szerint, mint sok mas nagy csapat, az angolok sem voltak formaban az idei VBn. Algeriaval meg nem tom kivel 1-1et meg 0-0at jatszani azert... Szoval osszessegeben nem nyujtottak annyit, mint vartuk volna.

Mi Ausztralia ellen nagyon jol kezdtunk, Szerbia ellen sz@r meccs volt, Ghana ellen epp hogy megvolt a gyozelem. De sztem osszvissz jobban, osszeszedettebben jatszottunk, mint az angolok.

A golrol nem mondok semmit. Lehet, h valtoztatott volna a meccs kimenetelen, lehet, h nem. Ennyivel Fabiano (vagy ki, a brazil) ket kezezos goljan is vitatkozhatnank...

Ha partatlanul, csak a mai meccset nezem, sztem megerdemelten nyert Nemetorszag. :)

19/L

2010. jún. 27. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%
Az tény, hogy tényleg bent volt a labda a gólvonalon belül, de szerintem az angolok játékán 1 gól ide vagy oda nem változtatott volna.
2010. jún. 27. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%

gól volt, de az angolok válogatottja -már bocs- egy rakat szar...

öszzjáték 0, rooney-nak nem ment, heskey öreg, defoe meg úgy játszott mint aki másnapos...

meg mit keres alapból 2 irányító középpályás egyszerre a pályán? (lampard, gerrard), és hol vannak a híres angol fiatal tehetségek?

capelló is ludas a dologban alaposan...


bárki bármit mond, itt argentína lesz a világbajnok.

2010. jún. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
gerrard szélsőt játszott, de mindegy...
2010. jún. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én a fair play híve vagyok, és az a véleményem, hogy ez a rossz döntés elvette az angolok kedvét, többen ott a helyszínen videóbírót szeretnének a szakértők közül, és megpróbálják ezt bevezettetni, hogy ilyen igazságtalan döntések ne születhessenek, és megmaradhasson a fair play. Nem tudom, hogy a bíráknak milyen alkalmassági vizsgákat kell letenni, de egy szemészeti vizsgálat mindenképpen szükséges lenne, hogy valóban olyan ember bíráskodjon, aki jól lát, és ha nem, akkor hordjon lencsét vagy szemüveget.
2010. jún. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én a németeknek drukkoltam, de én is szeretem a Chelsea-t és bár nem nekik szurkoltam még is azt mondom rosszul játszottak már a csoportkör se ment nekik! Nem azt mondom, h a németek simán, de szerintem az 5 rúgott és 1 kapott gól mindent elmond! Egyébként tényleg bent volt a labda, de nem csak Anglia ellen született már rossz döntés és igen lehet, h más, h alakult volna akkor se fogok emiatt sírni, mert a németek teljes mértékben megérdemelten nyertek! Az angolok elkapták a fonalat 2:1-nél majd jött a szünet és utána ugyan úgy nem csináltak semmit sem megérdemelték, h kiestek és mi az, h a meccs elején szó szerint semmit sem játszottak csak a 2 kapott gól után! Lásd Németország nyerni akart és így is játszott az első perctől fogva ha valaki nyerni akar nem kapott gólok után kezd el kapkodni! Hajrá Németország! Remélem vb-t nyerünk!
2010. jún. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!