Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek kik jutnak tovább...

Szerintetek kik jutnak tovább a BL-ben?

Figyelt kérdés
Szerintem a City, a Juventus, a PSG, a Tottenham (remélem, mert a kedvenc csapatom), a Barca, a Roma, a Real, és a 'Pool fog továbbjutni. Egyetértetek mindegyikkel?

#Bajnokok Ligája #labdarúgás #Ajax #futball #FC Bayern München #FC Porto #Schalke 04 #Atlético Madrid #Olympique Lyonnais
2018. dec. 17. 16:26
 1/4 anonim ***** válasza:
78%
Én is őket mondanám, habár örülnék, ha a Juventus, Barca és a Real is kiesne, kicsit izgibb lenne. :)
2018. dec. 17. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
78%
City, Atletico (?, nem tudom, rohadt impresszív a Juve, de ki tudja), PSG, Spurs (nagyon 50-50, amúgy szintén kedvenc csapat :D), Barca, Porto, Real, Pool (vagy Bayern, 50-50)
2018. dec. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem a Man City, a Barcelona, a PSG és a Real Madrid jutnak tovább. A Roma-Porto esetében nem vagyok biztos, a Roma egyébként is elég csapnivalóan játszik mostanában, de szerintem a Portót meg tudják verni. A Tottenham-Dortmund elég érdekes, a Dortmund egy nagyon jó őszt tudhat maga mögött, de a Tottenham se rossz. A Liverpool-Bayern is jónak tűnik, de szerintem a Pool jut tovább.
2018. dec. 23. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Barca
2019. ápr. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!