Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Valaki tud segíteni?

Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
Hajj nemtudom mit csináljak, elegem van. Tesin ebben a félévben röplabdázunk, és hát nekem elég szarul megy. Hát a labdaerzekem egyenlő egy darab kőével, és elég szar vagyok a csapatjátékokban is. Általánosban röpinél mindig kiültem a padra, de itt nem tehetem meg. Ha jön felém a labda akkor vagy arrébb állok vagy ha megpróbálom visszautni akkor elrontom, de mostanában csak hagyom hogy valaki fusson érte. De ma is az egyik lány elkezdett velem ordibalni hogy mozduljak már meg, de ha meg elrontom, akkor egy csomóan kinevetnek. A tanárnő pedig mindig mondja hogy ne foglalkoztak vele, de hát hogy ne foglalkozzak azzal ha elrontom akkor elkezdenek röhögni vagy ordibalni velem többek is? Már görcsöl a hasam a tesióráktól, elegem van. Mit csináljak hogy jobban tudjak röpizni? Vagy csak nemtudom. Valamivel volt már hasonló?

2018. dec. 19. 18:07
 1/2 anonim válasza:
Én nagyon ügyetlen voltam. Féltem a labdától, hogy eltalál. Én viszont soha nem tudtam elkapni, visszaütni. Inkább nem csináltam semmit. Valahogy túléltem a négy évet, de nem volt kellemes. Én ilyen vagyok, ma sem tudnék elkapni egy felém dobott tárgyat. Mégis itt vagyok, élek. Szóval tudom milyen érzés, de igazából nincs mit tenni. A többi ember ezt nem fogadja el. Sz...j bele.
2018. dec. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, én is ugyanilyen vagyok...
2018. dec. 22. 08:55

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!