Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Mikor kezdődik az NBA szezon?

Mikor kezdődik az NBA szezon?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy június vége, de pontos dátum kéne..
2010. jún. 28. 22:10
 1/4 Zzita válasza:

[link]


nem tudom erre gondolsz-e..


de maga a 2010/11-es szezon csak vmikor október felé kezdődik nem?

keresgéltem elég sok helyen, de nem tudom, pedig engem is érdekelne..


csak egy ilyet találtam : "The Regular Season Will Begin On Tuesday October 26, 2010 And Will End On Wednesday April 13, 2011 The Schedule Will Be Released On Tuesday August 3, 2010"

2010. jún. 28. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

előzpőválaszoló az a nyári liga..ott a tartalékok,és a draftolt játékosok játszanak .


az NBA október 27-én kezdődik

2010. jún. 29. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Zzita válasza:
igen, tudom, csak a június vége miatt gondoltam,hogy ő erre kiváncsi :)
2010. jún. 29. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

egyébként minden évbe így van,az alapszakasz 82 meccses, és április közepén kezdődik a rájátszás,ahol 8 keleti parti és 8 nyugati partti csapat játszik olyan felosztásban ,hogy az első a 8 nyolcadikkal,a második a hetedikkel és így tovább.

a párharcok 4 győzelemig tartanak és általában június közepére ,meg van az NBA győztes is,két hete lett vége a szeztonnak,Lakers Boston döntő volt,ahol a Lakers nyert 4-3-al

2010. jún. 29. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!