Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » A focisták mivel doppingolnak?

A focisták mivel doppingolnak?

Figyelt kérdés

Amit a legmagasabb szinten(BL,PL stb.) nyújtanak az doppingolás nélkül esélytelen. Még 80-90 perc brutal tempó után is eszméletlen sprintekre képesek.

Én szinte mindennap futok es heti 1-2x focizok teremben, nem túl kemeny tempóban es csak egy órát. 26 vagyok de a végére mar alig bírok a többséggel együtt.

Tehat tuti szednek valamit, kivancsi vagyok, hogy mit!? Olyat ami súlyosan károsítja az egészségüket nyilvan nem vesznek be. Mert hiába a dicsőség meg a sok penz ha 40 évesen meghalnak. Pl. nem értem a kerékpárosok meg futok miért szednek EPO-t mikor ha nincs ra szüksége akkor nagyon veszelyes lehet. Konkrétan jelentősen növeli a vérrög kialakulását ami infarktushoz vezet. De hirtelen leállhat a szív es a daganatok kialakulását is növeli.

Tehat kétlem hogy a focisták ilyet szednek de akkor miket? Kivancsi vagyok.


2019. jan. 18. 23:32
 1/1 anonim ***** válasza:
Esetleg kérdezz meg egy focistát! (Bár kétlem, hogy megmondaná...)
2019. jan. 19. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!