Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek marad Ole Gunnar...

Szerintetek marad Ole Gunnar Solskjær a szezon után is?

Figyelt kérdés
Azért eléggé látványos javulást lehet látni a Manchester United eredményeiben amióta ő az edző. Szerintem annak ellenére hogy ideiglenes edző még el tudnak érni jó eredményeket mint Roberto Di Matteoval a Chelsea anno

#Manchester United #Ole Gunnar Solskjær
2019. jan. 20. 10:50
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha jól emlékszem, olyat nyilatkozott a volt klubja elnöke , hogy várják vissza
2019. jan. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom én nem mennék vissza Norvégiába egy neve nincs klubhoz . Vagyis a Manchester Unitedhez képest az nagy visszalépés lenne és azért már letette a névjegyét az ember Európában azzal , hogy megcsinálta azt amit José Mourinho sem tudott rendbe rakni
2019. jan. 22. 10:34
 3/5 anonim ***** válasza:
Én örülnék , ha maradna , láthatóan jobban játszik a United. Egyebkent szezon vegeig meg sok ido van. Lehet addig történelmet ír , lehet totális kudarccá válik. :)
2019. jan. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igazából Norvégia legnagyobb legnívósabb klubja,

de az Unitednek köszönhet mindent, ott becsülték meg, ott érte el a sikereit, ott volt a "családja".

Tehát igazából a norvégok is megértenék, ha maradna, a Norvég klubhoz csak az köti, hogy ő is norvég és ennyi.

Ole az öregnél nevelkedett, és ezt viszi tovább, ezt a mentalitást, ez a futball és nem más.

Maradnia kell.

2019. jan. 25. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha rjta múlik, biztos marad, nyilatkozott már ilyesmit. Szóval ez nem az ő döntése lesz, hanem Woodyé. Ha így folytatja, szerintem ajánlanak neki egy szerződést, és kifizetik a Moldénak a 8 milliót (Pochért 40-et kéne fizetni a Spursnak). Én remélem, hogy megmarad a lendület, és ő lesz a főnök a következő 25 évben :D
2019. jan. 29. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!