Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Hogy működnek a kötések...

Mikeee? kérdése:

Hogy működnek a kötések tippmixen?

Figyelt kérdés
Nem vagyok teljesen tisztában a dolgokkal még és nem találok semmilyen normális magyarázatot erre. Azt nem ertem hogy ha én megrakok 8 eseményt és én azt 8-ás kötésben megrakom x összeggel akkor ha bukom az egyiket az összes megy a kukába?

2019. jan. 21. 22:32
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen akkor bukta!

Érdemesebb kombináltat játszani, de 8 meccsnél elég magasak a tétek!Minimum 10 Ft al vagyis Pl 2/8 kombinációban 280 Ft. Vannak nagyobbak 3/8-4/8-5/8 stb Csak pénz kérdése!

2019. jan. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

A kötés azt jelenti, hogy hány helyes tippért kapsz nyereményt. Ezzel arányosan minél nagyobb a kötésszám(, azaz minél kevesebb esélyed van nyerni ), annal tobb az eredő odds. Az alaptét mindig a kombinációval szorzódik , ez a szelveny ara. A kombináció, azt jelenti hogy hany kimenetel lenne sikeres számodra.


Pl. Tippelsz 3 meccsre, 2/3 kötesben, 100 ft alaptéttel. Ekkor 3 db kombináciod van . Ha 1. es 2. tipp jön ha az 1. es 3. es ha a 2. es a 3.

Igy 3*100=300 ft lesz a szelvény. Tegyuk fel 2 meccs jon a 3-bol. Ezek eredő oddsa*100 ft lesz a nyeremeny .

2019. jan. 22. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
semmit nem érdemes játszani tippmixen. Senki nincs aki hosszútávon azon gazdagodott meg. Meg lehet élni sportfogadásból, de légyszi messze kerüld el a tippmixet, hidd el nálad okosabb emberek mondják.
2019. jan. 23. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!