Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szerintetek jobb lenne a...

Szerintetek jobb lenne a foci, ha tiszta játékidő lenne?

Figyelt kérdés
Úgy értem, ha minden bedobás, szöglet, kirúgás, szabadrúgás, sérülés, csere, vagy gól utáni középkezdés előtt megállítanák az órát. Nagyban elkerülhető lenne az időhúzás és bunda lehetősége. Ez egyébként nem egy egyedi ötlet, egy másik focis kérdés kapcsán merítette fel valaki, csak gondoltam, kiírom kérdésnek. Talán még annyit tennék hozzá, hogy mondjuk aki sárga lapot kap, annak le kéne mennie a pályáról 5 percre, mint a kézilabdában a 2 perces kiállításnál. Mit szóltok?

2019. jan. 23. 22:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem eléggé monoton , túlságosan taktikus lenne a foci.Lenne egy kis amerikai focis beütése. Kimegy bedobásra, megbeszélik a figurát, majd ha ismét tisztáznak a védők jon a kovetkezo lepes. Eltunne az időhuzas, helyette lenne egy csomo gondolkodo ido. Elveszitene a lenyeget , nem kellene futni benne.


Igazabol a kiallitas nem lenne rossz otlet, de nagyon pozitivum sincs amiert erdemes lenne behozni.

2019. jan. 23. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem, jobb ötlet lenne, hogy ha a labdarúgóhoz ápolást kell kérni, vagy le kell kísérni a pályáról, akkor nem térhet vissza azonnal a játékba, hanem kb 4-5 percet várnia kell, míg visszajöhet. Így elkerülhető lenne, hogy valaki megbotlik a fűben, eljátssza a haldoklót, akit le kell vonszolni a pályáról, mert nem tud lábra állni, majd amint átvergődik az oldalvonalon, azonnal jelentkezik játékra. Ha ilyenkor alapból lenne 5 perc várakozási idő, kevesebb focista hajtana az Oscar-díjra.
2019. jan. 24. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Attól, mert tiszta játékidő lenne még ugyanúgy lennének műesések. Azzal kellene kezdeniük előbb valamit, de nincs is meg az akarat, mivel sokan már ezt is beépítették a taktikájukba. Azok a csapatok meg olyan befolyással bírnak, hogy nem akarna keresztbe tenni nekik a haragtól tartva. Videóbírót is azért nem akarnak sokan, mert akkor látszódna a műesés.
2019. jan. 24. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak szolok hogy egy futsall mecs itt tiszta játék idő van egy 25 perces mecs 90 percig is eltarthat.... ez na most egy 90 perces mecs kb 270 perces lenne....
2019. febr. 18. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Határozottan nem. Kosárlabdát se szeretem nézni pont emiatt, mert utálom hogy 5 másodpercenként megáll az óra és megszakad a játék. A hosszabbítás tökéletes megoldás.
2020. jún. 16. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!