Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Marcelo Bielsa a futballtaktik...

Marcelo Bielsa a futballtaktika istene (szerintem), mégis rengetegen semmibe veszik. Szerintetek miért?

Figyelt kérdés
A napokban Marcelo Bielsa sajtótájékoztatót tartott, ahol a kritikusok és újságírók mellett én is megdöbbentem, és szájtátva hallgattam az előadását. Bielsa szerintem nemcsak korszakalkotó zseni, hanem per pillanat a futballvilág legjobban felkészült edzője. Egyetlenegy meccsre több, mint 300 óra alatt elkészített elemzés alapján készül fel, az ellenfél játékosairól kis túlzással azt is tudja, mi volt a jele az óvodában. Itthon, sőt, Angliában is sokfelé leragadnak ott, hogy nem nyert eddig jelentős trófeát, így pedig alaptalan zseninek nevezni. Elég, ha csak Sallói kétperces monológjára gondolunk, az szerintem mindent elmond a hazai futballról és az arról alkotott felfogásunkról. Én viszont nem értem, hogy lehet lenézni El Locót, én konkrétan már a felmagasztaló jelzőkből is kifogytam. A kérdésem az lenne: szerintetek miért nem veszik sokszor komolyan Bielsát, amikor egymaga olyan felkészült, mint a másik 23 Championshipes csapat edzői összesen?

2019. febr. 2. 10:59
 1/3 anonim ***** válasza:

32 meccs 18 győzelem 6 döntetlen 8 vereség.

Ez a statja a Leeds-el.

6 pontal vezetik a bajnokságot és szerintem tuti fel is jutnak.


Semmibe veszik, lenézik szerinted. Ha így is van ne foglalkozz vele.

Majd ha feljutnak és elvernek pár nagy csapatot akkor majd komolyan veszik.

Most feljutnak jövőre meg benne lesznek az első 10-ben. Aztán csak jobb lesz.

2019. febr. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Na mivan a nagy bielsaval , lassan a dobogó is távol lesz.
2019. febr. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
2 A Premier League-ben ötödikek, ennyit rólatok fanyalgókról.
2020. okt. 26. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!