Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Indíthatok saját focisulit?

Indíthatok saját focisulit?

Figyelt kérdés
Milyen engedélyek kellenek hozzá?
2019. febr. 3. 07:15
 1/4 anonim ***** válasza:

Ha elmúltál 18 éves, van pénzed is, akkor indíthatsz.

Kezdd a vállalkozói engedély beszerzésével.

2019. febr. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

max. egy vidéki III. osztályú játékosokat képzőt, de nekik eleve vannak edzések a saját csapatuknál.

ha saját pályát akarsz, akkor először kell területet venni, azt rendezni, rendes öltözőt, zuhanyzót, közös tereket, termeket építtetni, télre fedett edzőpályát, sok felszerelés is kell, nem csak labda, hanem erősítő gépek, taktikai fejlődést segítő eszközök, stb. Akkor a közműveket , adókat, meg mindent befizetni ezek után. egy normális edző fizetése 300-500 ezer netto... vannak ismert, neves sportiskolák, kicsi az esélye, hogy valaki is egy ismeretlen helyre akar bejutni. stb. Ezen kívül kellene kollégium a távoli diákoknak, takarítószemélyzet, felügyelők, portás, vagyonőr.

nem az engedélyek kerülnek sokba, hanem az egész terv megvalósítása, plusz igény se lenne rá szerintem, hogy megérné.

Szerintem teljesen nulláról egy sportiskola létrehozása épülettel, pályával, minden eszközzel és személyzettel min. 100 millió Ft és innen a felső határ a csillagos ég.

2019. febr. 3. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Szerintem félreértettél!Nem spotiskola hanem focisuli ami az hogy rendes általános vagy közápiskolai idő UTÁNN délután járnak edzésekre és meccs feékészítőkre akik jelentkeznek!És hétvéken meg mennek meccsekre!
2019. febr. 4. 13:21
 4/4 anonim ***** válasza:
0%
Inkább egy helyesírási klubot indíts és te legyél benne az első jelentkező!
2019. febr. 4. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!