Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Nem értem, hogy történhetett...

Nem értem, hogy történhetett ez meg?

Figyelt kérdés
Emiliano Sala,ha olyan profi volt hogy egyedül repült,miért nem ellenőrizte a gép állapotát mielőtt felszállt? Mert ugye az volt az utolsó üzenete,hogy mindjárt szétesik a gép olyan állapotban van. Vagy én tudom rosszul ês nem volt egyedül,mert másik személyről nincs szó a hírekben? Ez motoszkál a fejemben a történtek óta?

2019. febr. 9. 08:13
 1/10 anonim válasza:
Úgy történhetet meg ez, hogy lezuhant. Kész.
2019. febr. 9. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem ártana kicsit gyakorolni a szövegértést.

Ő focista volt nem pilóta, így fogalma sem lehetett arról a gép milyen állapotban van. Ezt az üzenetet akkor írta, amikor a gép a levegőben elkezdett furcsa hangokat hallatni. Egy hivatásos pilóta vezette az egymotoros repülőgépet.

2019. febr. 9. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Nem tudtam hogy volt mellette valaki,úgy tudtam egyedül repült.
2019. febr. 9. 08:44
 4/10 anonim ***** válasza:
69%
b+ egyedül repült igen, mint utas egyedül.. szerinted ő vezette a rohadt gépet? ne legyél már ennyire hlye
2019. febr. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Miért lennék hülye,mert azt feltételeztem hogy egyedül vezette a gépet? Hát ennêl boldogabb se legyél sose.
2019. febr. 9. 13:33
 6/10 anonim válasza:

Pilóta vezette, nem ő.

Amúgy mostmár úgy néz ki, hogy nem is lezuhant a gép, hanem kényszerleszállást próbáltak végrehajtani, már nem emlékszem pontosan mit olvastam, de miután megtalálták a holttesteket felboncolták, ami szerint Sala megfulladt, ergo a leszállást még túl is élte. Nem szép halál...

De többieket is megerősítve, nem egyedül volt, nem hiszem hogy értett volna a géphez.

2019. febr. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nem ő vezetett, hanem egy David Ibbotson nevű pali volt a pilóta, akit nem találtak meg.
2019. febr. 9. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
azért vagy hlye mert itt osztod hogy feltételezed, amikor egy kis szövegértéssel egyből leesne hogy mint utas volt egyedül..
2019. febr. 9. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Utasként egyedül volt a focista, de a pilótát nem utasként írják le a repülésben, hanem személyzetként.

De engem se hagy nyugodni a sztori.

Én azt nem értem, hogy egy egymotoros géppel, amivel negyedszerre tudtak csak felszállni, miért kellett télen, késő este repülni. Ibbotsonnak amúgy csak privát gépekre volt engedélye, ejtőernyősöket vitt fel ugrásokra meg ilyesmi. Hétfőn történt a baleset, pénteken azt posztolta, hogy eléggé kijött a gyakorlatból...meg úgy volt, hogy egy jóval tapasztaltabb pilóta, bizonyos David Henderson viszi majd a gépet, de lepasszolta Ibbotsonnak: "nem akarsz Nantes-ban tölteni egy hétvégét?" Ő meg elvállalta, háromgyerekes apuka volt, állítólag anyagi problémái is voltak.

A focistának meg kb. mindegy volt, felajánlották ezt neki, és le akarta tudni az utazást. Az utolsó whatsapp üzenetéből azon kívül, hogy fél, lejön, hogy baromi fáradt is volt.

Meg azt sem értem, hová lett Ibbotson. A szakértők szerint letette a vízre a gépet, azért nem tört darabokra. De akkor miért csak Salát találták meg? Hová tűnhetett a pilóta? Megpróbált kiúszni? Sala nem próbált menekülni, hogy ő a gépben maradt?

Nincs lehetőség vészjelzésre, hogy azonnal gyertek erre és erre a koordinátára, mert szét akar esni a gép?

Remélem, minden ki fog derülni.

2019. febr. 10. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A jelenlegi állás és a halottkémi vizsgálat alapján Sala nem élte túl a kényszerleszállást (zuhanást), és már vizet éréskor (becsapódáskor) életét vesztette, olyan fej-, illetve gerincsérüléseket szenvedett. A pilóta, gondolom, túlélte, és elhagyta a roncsot, mielőtt elsüllyedt volna, azért nem találták meg a holttestét. Az elején még voltak arról szóló hírek, hogy szokott lenni valami mentőcsónak az ilyen gépeken. Persze sok esélye a nyílt óceánon, télen, sötétben szerencsétlennek azzal sem lehetett. Mivel eddig nem találták meg, nyilván már ő is rég halott.
2019. febr. 15. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!