Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Nyerhet a PSG a Manchester...

Nyerhet a PSG a Manchester United ellen?

Figyelt kérdés

A manchester kapusa ma élő riportban jelentette ki, hogy szerinte a PSG a világ legjobb csapata, és nagyon nehéz lesz győzni ellenük, Neymar sebesülése ellenére is.

Mi a véleményetek?



#Manchester #Neymar #PSG #Futaball #győzelem.
2019. febr. 10. 12:55
 1/9 anonim ***** válasza:
Simán benne van a pakliban. Azért psgben nem csak egy Neymar van. Én a Unitednek fogok szurkolni, mert olyan mesébe illő Ole szereplése, de a védelmük nagyon ergya, nem hiszem, hogy helyt fognak állni.
2019. febr. 10. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én nagyon nem tudom az a baj. PSG szurkoló vagyok, mert eleve tetszik a csapat neve, gyonyoru francia, Ibra ott jatszott, egyik kedvencem nagyon birom a palit es ezen kivul Cavani az aki nekem az egyik legszimpatikusabb jatekos. Most oda igazolt Buffon ot is nagyon szeretem. Es ezek utan van az hogy nem tudnak nemzetkozi porondon jol szerepelni, csak a hazai csapatok ellen. Pedig tenyleg ez a Neymar Cavani Mbappe tamadotrio az egyik legveszelyesebb szerintem a vilagon, aztan kozeppalyan DiMaria es Draxler, vedok kozott Dani Alves es Kimpembe. Nem ertem hogy nem tudnak ilyen csapattal jol szerepelni es mi lehet a hiba. Tenyleg az hogy tul langyi az otthoni liga es nem az europaihoz vannak szokva? Mindenesetre mint szurkolo mar nyaron mixet raktam hogy megnyerik habar semmi eselyuk ra kb. Decemberben meg egy gyenge Unitedet kaptak es akkor orultem is de amint Muri elment “megtanultak” focizni(ez kisse nevetseges hogy elcsesztek az egesz oszi szezonjukat a gyenge jatekukkal hogy kirugassak az edzot, bar megertem mert Murit nem birom) Szoval mostmar azert egy jo United ellen fognak kiallni es a jatekos allomanyuk alapjan azt mondanam hogy a PSG de sajnos nem igy lesz... alap egy 2-1 Manchester javara eredmenyt tippelnek de igy hogy kidolt Neymar, Cavani es Verratti, plussz Rabiot, egy nagyon jo kozeppalyast sertodesbol nem jatszatnak inkabb vettek oroszbol valami no name argentint. Nagyon remenykedem de szerintem Angliaban egy vereseget tudhatnak be maguknak, itthon pedig egy dontetlem lesz( Ne igy legyen Allez Paris)
2019. febr. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

,,Tenyleg az hogy tul langyi az otthoni liga es nem az europaihoz vannak szokva? "

Igen, ez a gond, hogy a PSG olyan gazdasági hatalommal rendelkezik a többi csapat felett, hogy nagyon meg se kell erőltetniük magukat. Nézd meg mennyi sérültjük van már, ígyis toronymagasan vezetik a bajnokságot. Más bajnokságban hol van ilyen, hogy alapembereid kidőlnek, de vígan dominálod a bajnokságodat?

Aztán mikor kikerülnek a nemzetközi porondra komolyabb ellenfelek nem tudják mit csináljanak sokszor.

Erre meg rátesz még egy lapáttal Neymar viselkedése, aki alapból szereti rombolni a morált (tavaly Mbappeval összebunyóztak például).

2019. febr. 11. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Én is a PSG-nek drukkolok, mert itt élek.

Ezt a meccset megnyerték, de hátra van még a visszavágó!

2019. febr. 13. 09:50
 5/9 anonim ***** válasza:

Alapvetően a PSG és az United is túlértékelt, kezdem az Uniteddel mert a PSG hosszabb lesz

Mióta Ole átvette a csapat irányítását tényleg sokkal jobb lett a csapat ugyanakkor rangadójuk kb 2 volt összesen, a Spurs kb egykapuzott, De Gea nyerte meg azt a meccset, az Arsenal is sokkal jobb volt, de szépen megnyerték a meccseket, az viszont nevetséges volt hogy az emberek már istenverő csapatot gondoltak róluk egy ilyen - amúgy tényleg szép - széria után.


A PSG meg szerintem nagyon túlértékelt, ha engem kérdeztek Európa 5 legjobb csapata közt sincs még keretben sem, a támadósoruk tényleg a világ talán legjobbja (a Pool mellett), ugyanakkor a középpálya gyenge, Verratti a legjobb játékos de ő hiába klasszis, 1-2 éve megakadt egy szinten. Draxler, Di Maria posztja pedig nem is az alapvetően amibe beleerőltetik őket, ezért sem tudnak olyan teljesítményt nyújtani a középpályán mint amit tudnának amúgy egy sorral előrébb; a többi középpályás az mi? Diarrák? Nem rossz játékosok de azért na, nem egy BL győztes szint, arról nem is beszélve hogy talán a védelmen kívül a rotálási lehetőségek is meglehetősen szűkösek.

A védelem meg egyenesen gyatra, Kimpembe ok de nem klasszis még (Davinson Sanchezzel van egy szinten ha engem kérdeztek, vagy egy picit gyengébb nála), T.Silva klasszis még mindig de egyre öregebb, Marquinhos jobb mint a francia de ő sem klasszis, a szél viszont elképesztően gyenge, Alves 5 éve hihetetlenül túlértékelt, konkrétan egy hulladék vénember, Kehrer-Meunier-Bernat-Kurzawa, egyik sem rossz de sosem lesz belőlük igazi klasszis, Kehrer-t kivéve, benne megvan az esély.


Szerintem a világ legerősebb csapata most egyértelműen a City, posztról poszta nagyon erősek, mindenhol van megfelelő rotációs lehetőségük, ha jól kijön nekik a lépés BL győztesek lehetnek.

2019. febr. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
56%
Hát ezt jól beszopta a psg :)
2019. ápr. 6. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Mit "szopott be"?
2019. ápr. 6. 15:36
 8/9 A kérdező kommentje:
Kiemelem a kérdést, mert most azt szeretném tudni, hogy a ma esti PSG-BAYERN meccsen ki az eslyesebb szerinetek?
2020. aug. 23. 09:56
 9/9 anonim ***** válasza:
Bayern az esélyesebb, fogadok 2-1-re.
2020. aug. 23. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!