Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Ha Labdarúgásban valakit...

Superpippo kérdése:

Ha Labdarúgásban valakit azonnali piroslappal állítanak ki ki dönti el hogy mennyi meccsre tiltják el?

Figyelt kérdés
2019. febr. 10. 23:23
 1/6 anonim válasza:
A fegyelmi bizottság.
2019. febr. 11. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

a fociliga szervező fegyelmi bizottsága pontosabban.

Tehát a premier league-ben vol, akkor az FA. Ha BL-ben, akkor UEFA, vb-n FIFA, NB1-ben AZ MLSZ, STB

2019. febr. 11. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
És természetesen a szabálytalanság súlyától függ, hogy végül hány meccses eltiltást kap.
2019. febr. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És abban az esetben mi van ha a Barátaimmal voltunk pesten és egy pub-ban és néhány játékost hallottunk hogy mindenféle rasszista és durva kifejezésekkel illették a Sporikat Pl: Kassai legtöbb játékosnak azért ad Sárgát vagy pirosat mert színes bőrű!" Ezeket kinél kell jelenteni mert ez durva és ez már min egy vagy több meccses eltiltást hozhat.
2019. febr. 17. 06:06
 5/6 anonim ***** válasza:

Mármint a bíró a rasszista? Látom nem nagyon ismered a foci világát, a bírói döntéseket nagyon nehéz megvétózni.

Nagyon nagy bundabotrányoknál és folyamatos nagy tévedéseknél szokták csak eltiltani a bírókat, de sokszor még ilyenkor sem.

Ebben az esetben mivel gondolom magyar alacsonyabb ligáról van szó természetesen az MLSZ-nek kéne kivizsgálnia a sporit, de az csak pénzszedő szervezet...

Másik érme a dolognak, hogy ha a fiúk a bírót szidják, meg becsmérlik a kocsmában, az még nem biztos hogy igaz :D Ha ez így lenne minden bírót prostituáltak szültek...

2019. febr. 17. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
én Fociztam a szülővárosom csapatába és szidtam elég rendesen a bírákat és valaki felnyomott a MLSZ-nél és 5 meccses eltiltást kapatam!
2019. febr. 17. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!