4/5 anonim ***** válasza:
Nem csesztetésből de azon, hogy 2,5+ gól mit nem lehet megérteni?
2019. febr. 27. 11:11
 5/5 anonim válasza:
Az elsőnek van igaza, ez egy kombinált fogadásnak felel meg , 1x2 ( hazai-döntetlen-vendég) +gól szám 2,5 . Magyarán 2 dologra fogadsz, arra hogy ki nyeri a mérkőzést illetve arra hogy mennyi gólt sejtesz a meccsen. A te esetedben mivel Vendég és kevesebb a tipp, azt jelenti hogy a vendég csapat győz ÉS maximum 2 gól lesz a meccsen. Ahogy az első is írta, vagy 0:1 vagy 0:2 eredménynél fogsz nyerni. De ez csak az eredeti játék időre igaz, 90+ pár percre, mondjuk 0-0ás eredménynél ha esetleg kap hosszabbítást az már nem számít bele! Hiába győz hosszabbításban a vendég, te már vesztettél mert tippmixen nem lehet hosszabbításra is fogadni. Ha arra is akarsz használd az 1xbetet.
2019. márc. 4. 06:48