Kezdőoldal » Sport, mozgás » Labdajátékok » Szeretnék elkezdeni focizni...

Szeretnék elkezdeni focizni Debrecenben egy focicsapatban, hogyan lenne rá lehetőségem?

Figyelt kérdés

Régebben megye 2-ben játszottam, de nem sokáig. Ezt követően csak alkalmanként jártam focizni, illetve az egyetem alatt az ottani kispályás bajnokságban fociztam.


Milyen csapatba tudnék jelentkezni, ha rendszeresen szeretnék járni futballozni? Illetve mi ennek a módja?

Köszönöm segítséget. 23,F



2019. márc. 12. 14:24
 1/3 anonim ***** válasza:

Keresel egy csapatot, és jelentkezel próba játékra.

Max megye 1, de inkább megye 2, és azon se lepődj meg, ha elküldenek, az már komoly eredmény, ha játéklehetőséget is adnak.

Ne élcsapatot keress, ott nyílván célok vannak, és megvan a játékos keret.

Az sem ártana, ha lenne valamilyen kapcsolatod, mondjuk valaki, akivel régen együtt futballoztál.

2019. márc. 12. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Próbáld meg a DEAC-ban, vagy kispályázzál.

Nagy harc nem lesz érted az biztos...

2019. márc. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Az rendben van ha nem lesz nagy harc értem, én csak focizni szeretnék rendszeresen.

Köszönöm a válaszokat. :)

2019. márc. 12. 20:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!